Omiń menu i przejdź do treści strony

Rezerwa celowa budżetu państwa

Wymiana podjazdu i barierek w budynku stanowiącym własność Skarbu Państwa położonym w Słupsku przy ul. Jana Pawła II 1

Zadanie finansowane z budżetu państwa udzielonej w formie dotacji celowej.
Wartość dofinansowania: 49 664,74 zł.

Całkowita wartość zadania: 90 994,39 zł.

Zadanie polegało na montażu podjazdu dla osób niepełnosprawnych oraz wymianie balustrad przy wejściach do budynku położonego w Słupsku przy ul. Jana Pawła II 1 w celu dostosowania do wymagań ppoż.

Umowa o dofinansowanie zadania została podpisana 26 września 2025 r.

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Drodzy uczniowie! Przed Wami ważny moment – wybór szkoły ponadpodstawowej, który będzie kolejnym krokiem na drodze edukacyjnej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027
Słupsk rozpoczyna realizację projektu „Przyszłość w Równowadze” z Funduszami Szwajcarskimi – umowa podpisana w Grudziądzu
Rozpoczynamy projekt „Przyszłość w Równowadze”

Rozpoczynamy projekt „Przyszłość w Równowadze”

10 kwietnia 2026 r. w Grudziądzu odbyło się uroczyste podpisanie umów o dofinansowanie w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast.

Rozpoczynamy projekt „Przyszłość w Równowadze”

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Kwiecień w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/