Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Połowa pl. Zwycięstwa - zamknięta

odbicie ratusza miejskiego w szybie autobusu

Miasto Słupsk wspólnie z Firmą Endorfina, reprezentującą stację TVN24, jest współorganizatorem eventu pn. ,,Jesteśmy stąd”. Event zaplanowany jest na dzień 6 czerwca 2026 r. na pl. Zwycięstwa oraz w ratuszu miejskim. . 

Widzowie będą mogli spotkać się ze znanymi dziennikarzami, reporterami, twórcami telewizji, obserwować pracę mediów zza kulis, porozmawiać z naszymi gośćmi , popytać, współtworzyć transmisję na antenie TVN 24

W związku z przygotowaniami do wydarzenia POŁOWA PLACU ZWYCIĘSTWA ZOSTANIE ZAMKNIĘTA -od wysokości drzwi wejściowych do ratusza w stronę pomnika Żołnierza Polskiego, z pozostawieniem drogi przejazdowej wzdłuż ratusza oraz umożliwieniem dostępu do stacji elektrycznego ładowania pojazdów

Wygrodzenie nastąpi w terminie od 3 czerwca 2026 r. godz. 6.00 do 6 czerwca 2026 r. godziny wieczorne.

Prosimy o zwrócenie uwagi na zmianę organizacji ruchu w tym terminie, nie pozostawiać pojazdów na terenie wygrodzonym, ponieważ może to się wiązać z sankcjami wynikającymi z braku przestrzegania przepisów o ruchu drogowym i organizacji ruchu.
 

Logotyp SBO - różowe koło, na dole ręce podniesione do góry, napis Słupski Budżet Obywatelski
Ruszył nabór do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2027

Ruszył nabór do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2027

30 czerwca ruszyła kolejna edycja Słupskiego Budżetu Obywatelskiego.

Ruszył nabór do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2027
Zdjęcie przedstawia budynek w którym znajduje się lokal mieszklany na sprzedaż
Sprzedaż lokalu mieszkalnego

Sprzedaż lokalu mieszkalnego

Powierzchnia użytkowa 111,54 m2

Sprzedaż lokalu mieszkalnego

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Maj w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
UWAGA! Czasowe zamknięcia ulic Gdyńskiej oraz Szarych Szeregów!  
Całodniowe przejazdy słupską komunikacją miejską z biletem rocznym! Po szczegóły zajrzyj TUTAJ!