Omiń menu i przejdź do treści strony

Udostępniamy informator o ofercie słupskich szkół ponadpodstawowych. Pobierz tutaj

Pobierz tutaj

Udostępniamy informator o ofercie słupskich szkół ponadpodstawowych. Pobierz tutaj

Pobierz tutaj

Aktualności

Informator o szkołach ponadpodstawowych Miasta Słupska na rok szkolny 2023/2024.

Drodzy Ósmoklasiści!
 

W tym roku szkolnym przed Wami, oprócz egzaminu ósmoklasisty, jeszcze jeden ważny sprawdzian - wybór dalszej ścieżki edukacyjnej. To niełatwa, ale bardzo istotna decyzja, dlatego zachęcam, abyście skonsultowali ją z rodzicami oraz skorzystali ze wsparcia nauczycieli, wychowawców, psychologów, bądź doradców zawodowych, którzy pomogą Wam w dokonaniu wyboru zgodnego z Waszymi aspiracjami i zainteresowaniami. Ta decyzja będzie miała wpływ na Waszą dalszą drogę, choćby w życiu prywatnym, ale też od niej będzie zależała Wasza przyszła kariera zawodowa i całe dorosłe życie. Dlatego jestem pewna, że wybierzecie mądrze, w sposób przemyślany i rozważny.

Wierzę, że informator o słupskich szkołach ponadpodstawowych, który oddaję w Wasze ręce będzie dla Was swoistym drogowskazem, pozwalającym na dogłębne zapoznanie się z ofertą edukacyjną Miasta Słupska. Jest ona wszechstronna i różnorodna, ale co najważniejsze, dostosowana do oczekiwań i potrzeb samych uczniów, a także szybko zmieniającego się rynku pracy. Jestem przekonana, że spośród bogatej oferty liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych, wybierzecie placówkę, która sprosta Waszym wyobrażeniom, gwarantując optymalny dla indywidualnych możliwości, pasji i zainteresowań rozwój. Dodatkowo z informatora dowiecie się o możliwości korzystania z np. internatu, bursy, Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Życzę Wam z całego serca, abyście odnaleźli swoje miejsce w szkole nowoczesnej, przyjaznej, wspierającej, dającej możliwość nie tylko na zdobywanie wiedzy, ale i podejmowanie różnorodnych aktywności, rozwijających Wasz potencjał i kształtujących osobowość.

Zapraszam do lektury i życzę najlepszych wyborów.

Powodzenia!

Krystyna Danilecka -Wojewódzka,

Prezydentka Miasta Słupska

Informator słupskich szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2023/2024

Informator dla ósmoklasistów z ofertą słupskich szkół ponadpodstawowych.

Informator dla ósmoklasistów z ofertą słupskich szkół ponadpodstawowych.

Informator o słupskich szkołach ponadpodstawowych będzie swoistym drogowskazem, pozwalającym na dogłębne zapoznanie się z ofertą edukacyjną Miasta Słupska. Jest ona wszechstronna i różnorodna, ale co najważniejsze, dostosowana do oczekiwań i potrzeb samych uczniów, a także szybko zmieniającego się rynku pracy.

Informator dla ósmoklasistów z ofertą słupskich szkół ponadpodstawowych.
nagłówek obieszczenia
Kwalifikacja wojskowa w 2023 roku

Kwalifikacja wojskowa w 2023 roku

obwieszczenie Wojewody Pomorskiego

Kwalifikacja wojskowa w 2023 roku

Kalendarz wydarzeń

Alert!
Słupska Karta Mieszkańca- www.slupskakarta.pl - zyskaj rabaty i preferencje
Informacje nt. nieodpłatnej pomocy prawnej i bezpłatnych porad obywatelskich znajdziesz TUTAJ.
Najnowsze informacje dot. szczepień przeciwko COVID-19 dostępne są TUTAJ.