Aktualności

29. finał WOŚP

Baner finału Wosp

31 stycznia 2021 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 29. Tym razem celem akcji jest zbiórka funduszy na zakup sprzętu laryngologicznego, otolaryngologicznego oraz do diagnostyki głowy. 

Sytuacja epidemiczna w kraju wymusiła zmiany w organizacji tego niezwykłego wydarzenia, dlatego 29. słupski finał przenieśliśmy do sieci. Już od godziny 15.00 na profilach FB Słupskiego Ośrodka Kultury, Teatru Rondo, Emceku, Kina Rejs i naszych partnerów przeprowadzimy transmisję imprezy finałowej, poprowadzonej przez niezawodny duet Marek Rogala & Piotr Kozłowski. Nie zabraknie dobrej muzyki, występów tanecznych i kilku innych niespodzianek. 

W związku z obostrzeniami zachęcamy do udziału w formach wsparcia 29. Finału na odległość. Jedną z takich form jest skarbonka, na którą można wpłacać przez internet. Dostępne opcje to karta Mastercard lub PayU (inne karty kredytowe i debetowe, przelewy itp.). Wszystkie opłaty na eSkarbonkę zwolnione są z prowizji. 
Słupska Sztabowa eSkarbonka dostępna jest pod linkiem: 
https://eskarbonka.wosp.org.pl/qwnyak 

Każdy finał to również uliczna kwesta, którą w tym roku wesprze ponad 200 Wolontariuszy, oraz aukcje przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP, tym razem prowadzona wyłącznie w formie on-line ze wsparciem portalu Allegro. 
Nasze aukcje znajdziecie pod adresem: 

https://allegro.pl/uzytkownik/sok_slupsk?fbclid=IwAR1FRk2mZVfyykNVzSmtlO5qLse7xwBf-XBe9VIQ7fc2sgb5RroKP7kQ7GM&bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-1-1203 

Pamiętajmy, że środki zebrane przez nasz sztab wracają do Słupska i zasilają lokalne placówki medyczne, a także wspomagają ogólnopolskie medyczne placówki specjalistyczne. To także pomoc indywidualna – osoby potrzebujące mają możliwość otrzymania dofinansowania urządzeń do rehabilitacji domowej. Fundacja wspiera również hospicja dziecięce oraz centra zarządzania kryzysowego przekazując sprzęt m.in. strażom pożarnym. 

Więcej informacji na temat słupskiego 29. finału WOŚP znaleźć można na stronie http://sok.slupsk.pl/index.php/aktualnosci-wosp.

 

Jurek Owsiak dla Słupska - 29. finał WOŚP

czerwone teczki z białym logiem Słupska i napisem Słupsk

Stypendia kulturalne

Złóż wniosek o Stypendium Prezydenta Miasta Słupska w Dziedzinie Kultury!

Stypendia kulturalne
kalendarz z zaznaczoną na czerwono datą

Transport na szczepienie - zmiana daty

Sprawdź, co zrobić, jeśli umówiłeś się na transport, ale termin Twojego szczepienia uległ zmianie.

Transport na szczepienie - zmiana daty

Kalendarz wydarzeń

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Akceptuję Informacje
Alert!

Informacje o szczepieniach na COVID-19 znajdziesz TUTAJ

Na terenie Urzędu Miejskiego w Słupsku obowiązuje noszenie maseczek ochronnych oraz dezynfekcja rąk

Koronawirus - najważniejsze informacje znajdziesz TUTAJ