Środki krajowe

Modernizacja stadionu Gryfa przy ul. Zielonej

Miasto Słupsk w dniu 21 czerwca 2020 r. zawarło umowy o dofinansowanie z Wojewodą Pomorskim na dofinansowanie kompleksowej przebudowy Stadionu przy ul. Zielonej. Modernizacja zostanie przeprowadzona dwuetapowo. Pierwszy etap prac dotyczy budowy nowego wejścia na teren stadionu z zapleczem kasowym i bramami, a także remontu i przebudowy ogrodzenia. Zakres prac obejmował m.in. roboty rozbiórkowe pawilonu kasowego i istniejącego ogrodzenia, budowę pomieszczenia kasowego wraz z zadaszeniem i montażem bramek oraz wrót od strony ul. Zielonej, ogrodzenia z bramami wokół stadionu o łącznej długości ok. 912 m. Od strony ulicy Słonecznej zamontowano bramę wejściową do sektora dla kibiców drużyn przyjezdnych.

Zadanie wykonano w ramach przedsięwzięcia pn. „Modernizacja układu funkcjonalnego zagospodarowania terenu Stadionu przy ulicy Zielonej w Słupsku – etap I: budowa budynku kasy i wiaty wejściowej wraz z ogrodzeniem na terenie stadionu” zrealizowano w ramach działania nr 3 Inwestycje w infrastrukturę czasu wolnego i infrastrukturę turystyczną Programu na rzecz zwiększania szans rozwojowych Ziemi Słupskiej na lata 2019 – 2024.

Realizacja tego zadania jest pierwszym etapem przedsięwzięcia polegającego na modernizacji układu funkcjonalnego zagospodarowania stadionu.

Zadanie pn.„Modernizacja układu funkcjonalnego zagospodarowania terenu Stadionu przy ulicy Zielonej w Słupsku – przygotowanie dokumentacji technicznej dla II etapu”, polega na opracowaniu dokumentacji niezbędnej do wykonania kolejnych prac modernizacyjnych obiektu tj.: zadaszenia trybun, oświetlenia płyty głównej boiska trawiastego, przebudowy dwóch istniejących trybun, przebudowy układu przestrzennego ścieżek, placów i innych stref wewnętrznych oraz wykonania zaplecza szatniowego i sanitarnego dla zawodników z boisk treningowych.

Wartość pierwszego etapu wynosi 679.950 zł, w tym dofinansowanie ze środków rezerwy celowej budżetu państwa 439.642 zł i wkład własny Słupska 240.308 zł.

Opracowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania decyzji administracyjnych w celu prawidłowej i sprawnej realizacji kolejnego etapu przedsięwzięcia to koszt 56.980 zł, w tym dofinansowanie ze środków rezerwy celowej budżetu 37.060 zł i wkład własny Słupska 19.920 zł. Zakończenie opracowania dokumentacji nastąpiło w IV kwartale 2020 r.

Przed:

W trakcie:

Po:

Grupa rowerzystów jadących na rowerach.

Rowerowa Stolica Polski 2021

Oficjalny trening!

Rowerowa Stolica Polski 2021
Dłonie dwóch osób. Jedna trzyma długopis i dokumenty

Zmieniony tryb funkcjonowania Centrum Obsługi Mieszkańca

Zmieniony tryb funkcjonowania Centrum Obsługi Mieszkańca

Kalendarz wydarzeń

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Akceptuję Informacje
Alert!

Najnowsze informacje dot. szczepień przeciwko COVID-19 dostępne są TUTAJ.

Zmiany w funkcjonowaniu ratusza - wizyta możliwa jedynie po wcześniejszym umówieniu. Więcej informacji TUTAJ.

Na terenie Urzędu Miejskiego w Słupsku obowiązuje noszenie maseczek ochronnych oraz dezynfekcja rąk