Omiń menu i przejdź do treści strony
Dekoracyjny pattern z budynków

Jubileusz Miasta Słupska

Jubileusz Miasta Słupska
Dekoracyjny pattern z budynków

Jubileusz Miasta Słupska

Jubileusz Miasta Słupska

Zwierzęta

Schronisko dla zwierząt

pies na smyczy patrzący do góry

Słupskie schronisko od 1 stycznia 2016 roku prowadzone jest przez Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Obecna siedziba znajduje się przy ul. Sportowej 73A.

Schronisko organizuje akcje promujące adopcję bezdomnych zwierząt, prowadzi wolontariat oraz promuje instytucję domu tymczasowego dla zwierząt - po więcej zajrzyj na stronę schroniska.

Na stronie znajdziesz obszerne informacje dotyczące podejmowania decyzji o adopcji (w tym galerię pupili, które czekają na kochający dom) - zanim powiesz "TAK" adopcji, zapoznaj się TUTAJ ze szczegółami  całego procesu.

Schronisko dla zwierząt prowadzi sterylizację i kastrację bezdomnych zwierząt, czipuje je i aktywnie szuka domów!

Jeżeli chcesz pomóc a nie masz możliwości przyjąć zwierzaka pod swój dach - możesz wspomóc schronisko w inny sposób. Skontaktuj się ze schroniskiem i zapytaj co aktualnie potrzebują - czasami wystarczy stary koc, czasami karma specjalistyczna, a niekiedy wsparcie finansowe w leczeniu.

Dane kontaktowe

Schronisko dla zwierząt w Słupsku
ul. Sportowa 73A
76-200 Słupsk
tel: 798 109 196
tel: 609 193 660

e-mail: schronisko.slupsk@poczta.onet.pl

Po więcej szczegółów dotyczących działalności schroniska wejdź na stronę internetową. Słupskie schronisko jest współfinansowane przez Miasto Słupsk, Gminę Słupsk, Miasto i Gminę Ustkę, Gminę Damnicę, Gminę Kobylnicę, Gminę Smołdzino oraz TOZ i darczyńców.

Ferie zimowe w Słupsku

Ferie zimowe w Słupsku

Miasto pełne pomysłów na dwa tygodnie bez nudy!

Ferie zimowe w Słupsku
Zdjęcie poglądowe od Organizatorów - komisarza wystawy ze Stowarzyszenia Marynistów Polskich - kilka obrazów i  osoba prezentująca je na sztalugach
Gdyńska wystawa gościnnie w Słupsku

Gdyńska wystawa gościnnie w Słupsku

To kolejny przedpremierowy pokaz ok. 20 obrazów, a wystawa wszystkich 100 odbędzie się w lutym 2026 r. w Klubie Marynarki Wojennej Riwiera w Gdyni.

Gdyńska wystawa gościnnie w Słupsku

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Uwaga! Od 1 stycznia 2026 r. zmiany w komunikacji urzędowej. Zapoznaj się z nimi TUTAJ.
Ferie w Słupsku - zaplanuj dwa tygodnie pełne atrakcji!
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/