Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Słupski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 - zgłoszenia wystawców do 20 listopada

Coraz bliżej święta, a wraz z nimi Słupski Jarmark Bożonarodzeniowy 2023. Dwa tygodnie przed Świętami Bożego Narodzenia ulica Nowobramska rozbłyśnie światłami, a domki wystawiennicze wypełnią się m.in. piernikami, grzańcami, garmażem świątecznym, rękodziełem i ozdobami świątecznymi. Na gości w każdym wieku przybywających na Jarmark czekać będą też atrakcje przygotowane przez Miasto Słupsk. Koniecznie zarezerwujcie sobie te dwa weekendy w grudniu: 8-10.12 i 15-17.12 w godz. 12:00 - 19:00. Wtedy szczególnie warto przybyć na ul. Nowobramską.

Do współtworzenia tej świątecznej atmosfery zapraszamy wystawców, na których zgłoszenia czekamy do 20 listopada. Należy zapoznać się z regulaminem Słupskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego 2023 oraz wypełnić kartę zgłoszeniową (do pobrania poniżej), którą można przesłać drogą mailową na adres wip@um.slupsk.pl lub dostarczyć osobiście do Wydziału Współpracy, Kultury i Promocji (Aktywator) przy ul. Tuwima 34 (poddasze) w Słupsku.

UWAGA: podczas Jarmarku dopuszcza się handel wyłącznie artykułami o charakterze świątecznym, w tym artykułami spożywczymi (garmaż świąteczny, wędliny, ryby, miód, wyroby cukiernicze, wypieki świąteczne, nalewki, grzaniec, itp.) oraz rękodziełem (ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne, choinki). 

Zgłoszenia podlegają ocenie i weryfikacji przez Organizatora.  Przyjęcie zgłoszenia nie jest tożsame z uzyskaniem miejsca podczas jarmarku. O decyzji osoby zainteresowane zostaną poinformowane przez Organizatora telefonicznie po 20 listopada. Szczegóły w regulaminie:

 

     

Dwa magiczne dni mikołajkowej zabawy w Słupsku

Dwa magiczne dni mikołajkowej zabawy w Słupsku

W tym roku dzieci ze Słupska i okolic musiały być wyjątkowo grzeczne, bo czeka je podwójna dawka niespodzianek od św. Mikołaja. Miasto przygotowało dwa magiczne dni mikołajkowej zabawy na placu Zwycięstwa i w Hali Gryfia. Na obie imprezy wstęp wolny.

Dwa magiczne dni mikołajkowej zabawy w Słupsku
ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE SŁUPSK: TU SIĘ ODDYCHA

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE SŁUPSK: TU SIĘ ODDYCHA

Zaprojektuj słupską eko-pocztówkę

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE SŁUPSK: TU SIĘ ODDYCHA

Kalendarz wydarzeń

Alert!
Słupska Karta Mieszkańca- www.slupskakarta.pl - zyskaj rabaty i preferencje
Informacje nt. nieodpłatnej pomocy prawnej i bezpłatnych porad obywatelskich znajdziesz TUTAJ.
Najnowsze informacje dot. szczepień przeciwko COVID-19 dostępne są TUTAJ.