Omiń menu i przejdź do treści strony

Kultura

Warsztaty z Pania Moniką Skikiewicz

W dniu 12 września 2025 r. o godz. 16:30 Biblioteka u Gierymskich (ul. Braci Gierymskich 1) zaprasza rodziny z dziećmi na warsztaty z Panią Moniką Skikiewicz autorką serii książeczek "Olo i Awa".
Pani Monika jest filolożką, logopedką, autorką, a także dziecięcą instruktorką teatralną, która swoim uśmiechem pozytywną energią promuje czytelnictwo poprzez zabawę. Podczas warsztatów pojawią się elementy iluzji, eksperymenty oraz zabawy gestem, ruchem, słowem, językiem, piłką, skakanką, książką. Spotkania z Panią Moniką są dla dzieci magicznym, teatralny przeżyciem, a przede wszystkim wesołą zabawą dla całej rodziny.
Zapraszamy do wspólnej zabawy.
Po spotkaniu będzie można kupić książeczki "Olo i Ava"
Warsztaty odbywają się w w ramach Projektu "Klub Malucha", który jest współfinansowany w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Słupsk na 2025 rok

Data wydarzenia 
zdjęcie poglądowe drogi z gołoledź, samochód, po bokach las
Ostrzeżenia przed roztopami i gołoledzią

Ostrzeżenia przed roztopami i gołoledzią

W sobotę i w przyszłym tygodniu prosimy o uważność i obserwowanie ostrzeżeń oraz warunków pogodowych

Ostrzeżenia przed roztopami i gołoledzią
Na zdjęciu plakat informujący o wydarzeniu
Zapraszamy do oddawania osocza

Zapraszamy do oddawania osocza

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku zaprasza do oddawania osocza

Zapraszamy do oddawania osocza

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Luty w mieście! Zaplanuj miesiąc pełen kulturalnych atrakcji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/