Omiń menu i przejdź do treści strony

Kultura

Strzelectwo sportowe w Słupsku

Zapraszamy na spotkanie z Janem Wodeckim autorem książki "Strzelectwo sportowe w Słupsku w latach 1959-2005". Z Autorem rozmawiał będzie https://www.facebook.com/profile.php?id=100000411414635, dziennikarz, kibic, obecnie pełnomocnik Prezydenta Miasta Słupska ds. Sportu. Jan Wodecki niegdyś działacz i społecznik, obecnie emeryt, pisze książki o słupskim sporcie. Pan Jan jest mieszkańcem Słupska od 1945 r. Ze sportem zetknął się w 1958 r. zaczynając treningi lekkoatletyczne w MKS "Palestra". W roku 1963 bronił barw "Iskry" Białogard. W 1967 r. rozpoczął pracę jako szkoleniowiec w Piaście Słupsk, a od 1974 w Gryfie. Dzięki jego staraniom, pasji i badaniom powstały książki o największych sukcesach słupskiego sportu: "Człowiek-legenda: Aleksy Antkiewicz (1923-2005)", "Słupska lekkoatletyka w latach 1945-2007. Ryszard Ksieniewicz i inni..."

Data wydarzenia 
Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Drodzy uczniowie! Przed Wami ważny moment – wybór szkoły ponadpodstawowej, który będzie kolejnym krokiem na drodze edukacyjnej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027
Zdjęcie przedstwia biurko z artykułami szkolnymi: dziurkacz, nożyczki, zszywacz, kredki w pojemniku i notatnik.
Nabory do przedszkoli i szkół podstawowych

Nabory do przedszkoli i szkół podstawowych

Nabory odbywają się w elektronicznym systemie rekrutacyjnym i potrwają do 5 maja (przedszkola) i do 12 maja (szkoły podstawowe).

Nabory do przedszkoli i szkół podstawowych

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Kwiecień w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/