Omiń menu i przejdź do treści strony

Kultura

Przylipiak Wojciech “Zakupy w PRL. W kolejce po wszystko.” - Spotkanie autorskie

To będzie drugie spotkanie z Wojciechem Przylipiakiem, którego najnowsza książka "Zakupy w PRL. W kolejce po wszystko" w listopadzie będzie mieć swoją premierę. To opowieść o zakupowej rzeczywistości w latach 1945-1989: od małych sklepów osiedlowych, po okazałe domy handlowe. Od prób prywatnego handlu, po sieciówki typu Moda Polska i świat luksusu znany z Peweksów. W książce pojawia się kilka słupskich motywów, gdyż autor jest słupszczaninem.

Cepelin Books
pl. Stary Rynek 7

Data wydarzenia 
Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Drodzy uczniowie! Przed Wami ważny moment – wybór szkoły ponadpodstawowej, który będzie kolejnym krokiem na drodze edukacyjnej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027
Zdjęcie przedstwia biurko z artykułami szkolnymi: dziurkacz, nożyczki, zszywacz, kredki w pojemniku i notatnik.
Nabory do przedszkoli i szkół podstawowych

Nabory do przedszkoli i szkół podstawowych

Nabory odbywają się w elektronicznym systemie rekrutacyjnym i potrwają do 5 maja (przedszkola) i do 12 maja (szkoły podstawowe).

Nabory do przedszkoli i szkół podstawowych

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Kwiecień w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/