Omiń menu i przejdź do treści strony

Kultura

New gen. premiera grupy Amanita

Spektakl New gen. to spotkanie z młodzieżą pokolenia "Alpha", która świadoma swoich korzeni wdaje się w refleksję na temat dzisiejszej rzeczywistości. To próba osadzenia się na osi czasu, na której są zarówno ich pracujące w pocie czoła praprababki, ich wymagające i próbujące sprostać wymaganiom matki i w końcu one same- dzisiejsze 14-15 latki. Czy nasze korzenie mają dziś w ogóle jakieś znaczenie? Skąd czerpać wzorce? Co daje dzisiaj młodym motywację do działania, takiego, jak choćby posprzątanie swojego pokoju? Jak w świecie social mediów jest z samoakceptacją? Dokąd zmierza Nowa generacja? Pewnie wiele innych pytań pojawi się podczas oglądania "New gen."
Grupa Amanita działa w O. T Rondo pod opieką Małgorzaty Burjan od 2023 roku. Spektakl jest owocem wspólnych działań i refleksji.
Wystąpią:
Małgorzata Ampulska, Jan Banasik, Zofia Grądzka, Julia Giczewska, Julia Milewczyk, Nadia Kubacka, Martyna Makowska, Helena Sieradzka, Apolonia Zalas.
Bilety- 25 zł dostępne w formie ekobiletu.

Teatr Rondo Niedziałkowskiego 5a

Data wydarzenia 
zdjęcie poglądowe drogi z gołoledź, samochód, po bokach las
Ostrzeżenia przed roztopami i gołoledzią

Ostrzeżenia przed roztopami i gołoledzią

W sobotę i w przyszłym tygodniu prosimy o uważność i obserwowanie ostrzeżeń oraz warunków pogodowych

Ostrzeżenia przed roztopami i gołoledzią
Na zdjęciu plakat informujący o wydarzeniu
Zapraszamy do oddawania osocza

Zapraszamy do oddawania osocza

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku zaprasza do oddawania osocza

Zapraszamy do oddawania osocza

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Luty w mieście! Zaplanuj miesiąc pełen kulturalnych atrakcji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/