Omiń menu i przejdź do treści strony

Kultura

"Kiedy mnie już nie będzie" - spektakl poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej

To poruszające przedstawienie przeniesie nas w głąb duszy wybitnej autorki tekstów. Słuchacze będą mieli niepowtarzalną szansę przenieść się w świat tęsknot, marzeń i emocji Osieckiej, a także prześledzić kluczowe etapy jej życiowej podróży.
Dzięki obecności istot przeszłości, których głosy brzmią niczym pytania niewygodnych redaktorów, staniemy się świadkami jej prawdziwości i autentyczności. To unikalne widowisko z pewnością dotknie serca widzów, umożliwiając jeszcze głębsze zrozumienie i docenienie niezwykłej osobowości.
To artystyczne połączenie muzyki, tańca i emocji przeniesie nas w fascynujący świat Agnieszki Osieckiej, gdzie nieśmiertelne utwory jak "Wybacz mamasza", "Wariatka tańczy", "Zielono mi" oraz inne, ożyją na nowo, przypominając nam o niezmiennej urodzie i głębokim znaczeniu jej twórczości.

Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku
ul. Jana Pawła II 3

Data wydarzenia 
zdjęcie poglądowe drogi z gołoledź, samochód, po bokach las
Ostrzeżenia przed roztopami i gołoledzią

Ostrzeżenia przed roztopami i gołoledzią

W sobotę i w przyszłym tygodniu prosimy o uważność i obserwowanie ostrzeżeń oraz warunków pogodowych

Ostrzeżenia przed roztopami i gołoledzią
Na zdjęciu plakat informujący o wydarzeniu
Zapraszamy do oddawania osocza

Zapraszamy do oddawania osocza

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku zaprasza do oddawania osocza

Zapraszamy do oddawania osocza

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Luty w mieście! Zaplanuj miesiąc pełen kulturalnych atrakcji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/