Omiń menu i przejdź do treści strony

Kultura

4000 km rowerem po Polsce i okolicach, czyli jak to ugryźć od praktycznej strony | Tomek Wrona

Podróżowanie jest fajne. Zwiedzanie Polski i okolic z perspektywy roweru - jeszcze lepsze. A podróżowanie rowerem po Polsce samemu? Najlepsze! Ale jak się za to zabrać? O tym, w prostych słowach, opowiem na nadchodzącym spotkaniu w kluboksięgarni Cepelin - 8 sierpnia (sobota) o godzinie 17:00
Nazywam się Tomek Wrona, na co dzień jestem fizjoterapeutą i kocham swoją pracę, ale jak każdy czasem potrzebuję od niej odetchnąć. Co roku pakuję 2 sakwy, mały plecak, zakładam kask i wyjeżdżam na kilku- lub kilkunastodniowe wyprawy rowerowe. Po zsumowaniu wszystkich 8 wyjazdów, do tej pory, wykręciłem nieco ponad 4 tysiące kilometrów, łapiąc przy tym (o dziwo!) tylko jedną gumę.

Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem na temat tego, jak taki wyjazd zaplanować, przygotować się do niego, także podpowiedzieć kilka mało oczywistych porad, by była to fajna przygoda.
Zapraszam

Cepelin Books - ul. Stary Rynek 7

Data wydarzenia 
Żołnierze wieszający flagę państwową na maszt- w tle ratusz słupski
Święto Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego

14 sierpnia odbędą się uroczystości miejskie - w związku z tym nastąpi wyłączenie z użytkowania połowy placu Zwycięstwa

Święto Wojska Polskiego
Uwaga! W najbliższy piątek Urząd Miejski będzie nieczynny

Uwaga! W najbliższy piątek Urząd Miejski będzie nieczynny

Ma to związek ze świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, które w tym roku przypada w sobotę, 15 sierpnia.

Uwaga! W najbliższy piątek Urząd Miejski będzie nieczynny

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Maj w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Całodniowe przejazdy słupską komunikacją miejską z biletem rocznym! Po szczegóły zajrzyj TUTAJ!