27. Kuchnia Społeczna
Zasady Kuchni Społecznej są niezmienne:
- robimy posiłki w 100% *wegańskie i przynosimy, aby podzielić się nimi z innymi uczestnikami Kuchni,
- zabieramy humor, głód nowych smaków, przyjaciół i rodzinę,
- opisujemy każdą potrawę lub przynajmniej oznaczamy alergeny (seler, orzechy, gluten itp.),
- mamy dla Was naczynia i sztućce,
- kto nie zdąży zrobić posiłku, wrzuca 20 zł do puszki na działanie Dzikiego Azylu.
W programie:
- o 16:00 seans Krowa — reż. Andrea Arnold/Wielka Brytania/2021/94 min.
Pokaz odbędzie się z okazji 19. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, jednego z największych na świecie festiwali filmów dokumentalnych. Seans jest biletowany: https://ekobilet.pl/kin.../krowa-42528/475158-bilety-na-film
- po seansie zapraszamy na jogę i Kuchnię Społeczną
Zajęcia jogi zostaną poprowadzone przez Darię Turowską. Przy dobrych warunkach atmosferycznych joga odbędzie się na tarasie, alternatywnie w Studiu Inicjatyw SOKu. Maty (19 szt.) zapewnia Fit Garaż.
Kuchnia Społeczna to nie tylko wspólny posiłek. To przestrzeń, którą bezpośrednio tworzą jej uczestnicy, przestrzeń do wymiany doświadczeń, poglądów, dobrego słowa i przepisów.
Kino Rejs
al. 3 Maja 22


