Omiń menu i przejdź do treści strony

Imprezy

Wakacje na bulwarach: Wiła-wianki

Noc Świętojańska nad Słupią będzie pełna magii i artystycznych odkryć.
Wiele gatunków muzycznych połączy się w harmonijną całość, otwierając nowe horyzonty dźwiękowe i inspirując Was do eksploracji kulturowych bogactw.
Przygotujcie się na niezapomniane doznania muzyczne, które przyniosą Wam:

N4ME IT SOUND
Zderzenie osobowości, które wybucha coraz to nowszymi przedsięwzięciami. Carmel i Awiom w zdecydowany sposób manifestują światu swoje zaangażowanie w muzykę i szeroko pojęte środowisko. Mocne basowe uderzenia, inspirowane sceną UK DUB przeplatają rodzimymi słowiańskimi melodiami. DUBOFOLK, to projekt, który rozwija się i nabiera kształtu. W spotkaniach z duetem zawsze pojawia się ten akcent. Dźwięki melodiki dopełnia głos wyśpiewujący autorskie treści.
W 2020 roku wydali autorską płytę Forward. W 2021 roku nakładem francuskiej wytwórni Emana Sound, razem z Mr Zebre wypuścili singiel "Here we are", którego posłuchać można na winylowym nośniku. Zwiedzając kraj szerzą pozytywną energię i zachęcają do uniesienia się na muzycznej fali, okraszonej starannie wypracowanym przekazem.
Swoją muzyką N4ME IT SOUND dzielili się podczas m.in. Wolimierz Festiwal, Peunia Festiwal, Bass Station, Dub Weekender oraz wielu wielu innych wydarzeń. Sami organizują cykl imprez ŁDZ DUB CLUB, współpracują ze Stodoła Soundsystem, by rozbudzić dubowy klimat w Łodzi.


STRACH PRZED LATEM.
Duet poezji śpiewanej, który tworzą wokalistka Małgorzata Burjan oraz odpowiedzialny za instrumenty klawiszowe Patryk Skarbek-Tłuchowski.
Ich repertuar obejmuje zarówno autorskie piosenki do słów klasycznych poetów, jak i interpretacje znanych i lubianych utworów.
Utwory są dobierane jako intuicyjny głos i komentarz do otaczającego ich świata. Ich ideą jest szerzenie tekstów polskich poetów i tworzenie muzycznych interpretacji. Mają na celu odnalezienie bogactwa w gąszczu prostych słów i melodii, aby podzielić się nim ze światem.


ZŁOTY
Słupsko-berliński artysta multimedialny, aktor, pisarz, malarz a ostatnio również DJ. Zagra muzyke w rytmach: Afrobeat, etnofuturysm, neosoul, hip hop, worldwide beats i alt-pop.

---------------------------------------
Zapraszamy w sobotę 24 czerwca od godziny 16:00.
Scena przy Białym Spichlerzu.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
Zadanie realizowane ze środków Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2023.
-----------------------------------------
Na zakończenie tego wyjątkowego wieczoru, serdecznie zapraszamy na afterparty do Domówki, gdzie będziecie mieli okazję kontynuować tę wspaniałą podróż dźwiękową. Tam, w nieformalnej i przyjaznej atmosferze, będziemy mogli celebrować muzykę i tańce do białego rana.

Data wydarzenia 
Słupsk & Uniwersytet - Jeden Vibe 2026

Słupsk & Uniwersytet - Jeden Vibe 2026

Wspólnie z Uniwersytetem Pomorskim w Słupsku i Samorządem Studenckim Uniwersytetu Pomorskiego w Słupsku zapraszamy na dwa dni pełne energii, sportu i muzyki!

Słupsk & Uniwersytet - Jeden Vibe 2026
Ćwiczenia ewakuacyjne

Ćwiczenia ewakuacyjne

23 czerwca (wtorek) odbędą się ćwiczenia dotyczące ewakuacji pracowników oraz obsługiwanych mieszkańców z budynku Urzędu Miejskiego.

Ćwiczenia ewakuacyjne

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Maj w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Całodniowe przejazdy słupską komunikacją miejską z biletem rocznym! Po szczegóły zajrzyj TUTAJ!
Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027 - pobierz TUTAJ