Omiń menu i przejdź do treści strony

Imprezy

Domówka - komedia muzyczna

Sonia Bohosiewicz zaprasza na „Domówkę”! "Domówka" to niezwykłe spotkanie ze znakomitą aktorką Sonią Bohosiewicz, która zabiera widzów w zabawną, pełną anegdot podróż do czasów PRL-u. To wyprawa do szalonych wspomnień i opowieści oraz największych przebojów w historii polskiej piosenki.

„Domówka” jest połączeniem spektaklu komediowego, stand-upu, koncertu i improwizacji z aktywnym udziałem publiczności. Aktorka zaśpiewa takie przeboje, jak: "Jesteś lekiem na całe zło", "Józek, nie daruję ci tej nocy", "Małgośka" czy "W moim magicznym domku". Czas trwania: około 80 minut.

Bilety dostępne w Centrum Informacji Turystycznej przy ul.Starzyńskiego 8.

Data wydarzenia 
Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Przed Wami ważny moment – wybór szkoły ponadpodstawowej, który będzie kolejnym krokiem na drodze edukacyjnej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027
Zmiany w regulaminie Słupskiego Budżetu Obywatelskiego - konsultacje społeczne

Zmiany w regulaminie Słupskiego Budżetu Obywatelskiego - konsultacje społeczne

W tym roku czekają nas zmiany dot. regulaminu Słupskiego Budżetu Obywatelskiego. Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych, w trakcie których będziemy zbierać opinie nt. nowych zapisów uchwały.

Zmiany w regulaminie Słupskiego Budżetu Obywatelskiego - konsultacje społeczne

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Kwiecień w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/