Aktualności

Druga konstrukcja nośna kładki została zamontowana nad Słupią

Na betonowych przyczółkach osadzonych po dwóch stronach Słupi, pobliżu Baszty Czarownic oraz Białego Spichlerza, zamontowano stalową konstrukcję kładki pieszo-rowerowej, która przyczyni się do poprawy komunikacyjnej pomiędzy rejonem Starego Miasta a Podgrodziem, znajdującymi po obu stronach brzegów Słupi.

To drugi z trzech obiektów mostowych, które usprawnią komunikację pomiędzy Podgrodziem a Starym Miastem i Śródmieściem oraz staną się częścią alternatywnego rozwiązania dla infrastruktury pieszej i rowerowej poza głównymi ciągami komunikacyjnymi tych obszarów.

Konstrukcja nośna trzeciej, największej kładki, zlokalizowanej w pobliżu Miejskiej Biblioteki Publicznej i Młodzieżowego Domu Kultury, zostanie zamontowana prawdopodobnie w grudniu tego roku. We wrześniu podobna konstrukcja połączyła bulwary nadrzeczne z Wyspą Młyńską.

Zapraszamy na @RewitalizacjaSlupsk do obejrzenia galerii zdjęć z montażu konstrukcji nośnej kładki. 

Budowa kładek nad Słupią jest elementem zadania budowy bulwarów rzeki Słupi, realizowanego w ramach projektu „Łamiemy bariery, łączymy pokolenia – rewitalizacja Obszaru Podgrodzia, Starego Miasta i Śródmieścia Miasta Słupska” finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

baner SBo 2021 - trzy kolorowe prostokąty, logo słupska, grafiki i napisy "zgłaszaj! wybieraj! korzysta!" oraz "słupski budżet obywatelski 2021"

Głosowanie - SBO 2021

W tym roku jedynie elektroniczne!

Głosowanie - SBO 2021
siłownia, przyrządy do ćwiczeń, hantle

SOSiR zaprasza!

Siłownie Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji są otwarte dla klubów i stowarzyszeń sportowych oraz dla grup sportowych, które prowadzą zajęcia zorganizowane.

SOSiR zaprasza!

Kalendarz wydarzeń

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Akceptuję Informacje
Alert!

Koronawirus - najważniejsze informacje znajdziesz TUTAJ