Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Słupsk jest Solidarny z Ukrainą

W związku z tym, że Obywatelki i Obywatele Ukrainy, niepodległego państwa,zostali zaatakowani i są w stanie wojny zapraszamy wszystkich jutro o godz. 18.30 na pl.Zwycięstwa przed ratusz, by wyrazić swój sprzeciw wobec agresji, wojnie i nieprawości.

Inicjatywa Wolne Miasto Słupsk wraz z Miastem Słupsk reprezentowanym przez Krystynę Danilecką-Wojewódzką Prezydentkę Miasta Słupska i Panią Beatą Chrzanowską Przewodniczącą Rady Miejskiej w Słupsku nie chcą być bierni i nie zgadzają się na to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą.

Wszyscy wiemy również, że w naszym mieście mieszka dużo Obywatelek i Obywateli Ukrainy; są naszymi koleżankami i kolegami z pracy czy ze studiów. Nie pozwólmy, by byli teraz sami. Okażmy nasze wsparcie i gotowość do stania po właściwej stronie.

Nie zgadzamy się na świat, w którym agresor narusza granice niepodległego państwa, w którym wolni ludzie muszą bać się o swoje zdrowie i życie oraz o przyszłość swoich dzieci.  Chcemy pokazać, że nie jesteśmy obojętni, że nie zamykamy oczu, nie udajemy, że nas to nie dotyczy. Nasi sąsiedzi są w bardzo trudnym momencie, jeśli zostaną sami, bez jakiegokolwiek wsparcia, nawet symbolicznego, czy będziemy potrafili spojrzeć sobie w oczy? Odpowiedzmy sobie sami na to pytanie. I zobaczmy się jutro o 18.30 pod ratuszem. My będziemy czekać na Was.

Na zdjęciu profil twarzy w kolorze czarnym z kolorowymi trybami w głowie
Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"

Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"

Nie bójmy się reagować! Nasza pomoc może ochronić zdrowie, a nawet życie chorego!

Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"
Plakat z dmuchańcami, zawodnikami i informacjami o zawodach.
Siła dla Chmiela 2026!

Siła dla Chmiela 2026!

Dzień Sportu w Hali Gryfia już 14 lutego!

Siła dla Chmiela 2026!

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Luty w mieście! Zaplanuj miesiąc pełen kulturalnych atrakcji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/