Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Powodzenia, Dyrektorko, Beatko, Przyjaciółko!

Beata Pawlicka z Prezydentkami Krystyną Danilecką-Wojewódzką i Martą Makuch, w tle biurko m.in. z bukietem kwiatów

,,Beata Pawlicka, Dyrektorka Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych, silna i odważna kobieta, wrażliwa społeczniczka, merytoryczna urzędniczka, wspaniała osoba, koleżanka, współpracowniczka.

Kochana Beatko, bo tak możemy wspólnie z Kierownictwem Ratusza  powiedzieć: smucimy się,że już nie będziesz tworzyć z nami słupskiego zespołu, ale z drugiej strony radujemy się, że otwierają się przed Tobą nowe drzwi, szanse i możliwości.
Przez lata pracy w Urzędzie Miejskim w Słupsku, dla Słupska i jego mieszkańców dałaś się poznać nie tylko jako fantastyczny pracownik, ale przede wszystkim dobry człowiek. Twoja odpowiedzialność, umiejętność łączenia ludzi we wspólnym celu i działaniu, a zwłaszcza zdolność do szukania (z powodzeniem) rozwiązań- w trudnych często sytuacjach i problemach ludzkich -zasługuje na szacunek i wyrazy uznania.


Jesteś niezwykła, byłaś fantastyczna, będziesz równie wspaniała!

Życzymy Ci wszyscy, tak Kierownictwo ratusza, jak współpracownicy z ratusza i miejskich jednostek, powodzenia w nowym miejscu na mapie świata i w nowych aktywnościach zawodowych. Wniosłaś w życie Słupska i nasze dużo uśmiechu, światła i dobra. Wielu zawdzięcza Ci pomoc, ratunek, a czasem po prostu dobre słowo, chwilę wysłuchania i wsparcia, które znaczą tak samo wiele.

Zabierz Słupsk w sercu tak jak my będziemy myśleć o Tobie czasem wspominając Ciebie i to, jak wiele dobrego zrobiłaś!!!

Do zobaczenia!"

 

Krystyna Danilecka-Wojewódzka 
Prezydentka Miasta Słupska

 

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Drodzy uczniowie! Przed Wami ważny moment – wybór szkoły ponadpodstawowej, który będzie kolejnym krokiem na drodze edukacyjnej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027
Miasto Słupsk pozyskało kolejne dofinansowanie!

Miasto Słupsk pozyskało kolejne dofinansowanie!

Środki zostaną przeznaczone na przebudowę ul. Sułkowskiego oraz rozbudowę ul. Szpilewskiego!

Miasto Słupsk pozyskało kolejne dofinansowanie!

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Kwiecień w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/