Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Podziękowania od Rodziców dla Dyrektorki Przedszkola Miejskiego nr 12 w Słupsku

Na zdjęciu widzimy treść pisma skierowanego do Prezydentki, wyrażające wdzięczność dla Kadry i Dyrektorki przedszkola za pomoc dzieciom , podopiecznym, wsparcie, organizowane wyjścia, zabawy, warszataty, wcieczki i wiele innych

Rodzice dzieci będących podopiecznymi Przedszkola Miejskiego Nr 12 "Niezapominajka" w Słupsku docenili pracę i codzienne zaangażowanie Kadry Przedszkola, a przede wszystkim Dyrektorki, Pani Aleksandry Bąkowskiej.

W liście skierowanym do Pani Krystyny Danileckiej-Wojewódzkiej Prezydentki Miasta Słupska podkreślili, że dzięki wspaniałej postawie Dyrektorki i Kadry dzieci uczęszczające do placówki mogą korzystać z niezliczonych atrakcji i ciekawych przedsięwzięć, które są dla nich przygotowywane.

Rodzice doceniają fakt, że "Niezapominajka" to miejsce przyjazne, bezpieczne, pełne niespodzianek, w którym ich dzieci uczą się, bawią, zdobywają pierwsze umiejętności i kompetencje społeczne.

Miły list, który trafił do słupskiego ratusza pokazuje, że praca ludzi pełnych pasji i szczerości zawsze będzie doceniona. Życzymy powodzenia w dalszej pracy Pani Dyrektor oraz Nauczycielom, Opiekunom i wszystkim Pracownikom "Niezapominajki".

 

Na zdjęciu widzimy pismo od rodziców wyrażające podziękowanie dla Kadry Przedszkola i Dyrektorki za opiekę, wsparcie , troskę o dzieci, podpopiecznych przedszkola, za organizowane wycieczki, wydarzenia, zabawy wyjścia

Na zdjęciu widzimy pismo od rodziców wyrażające podziękowanie dla Kadry Przedszkola i Dyrektorki za opiekę, wsparcie , troskę o dzieci, podpopiecznych przedszkola, za organizowane wycieczki, wydarzenia, zabawy wyjścia

Na zdjęciu profil twarzy w kolorze czarnym z kolorowymi trybami w głowie
Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"

Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"

Nie bójmy się reagować! Nasza pomoc może ochronić zdrowie, a nawet życie chorego!

Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"
Plakat z dmuchańcami, zawodnikami i informacjami o zawodach.
Siła dla Chmiela 2026!

Siła dla Chmiela 2026!

Dzień Sportu w Hali Gryfia już 14 lutego!

Siła dla Chmiela 2026!

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Luty w mieście! Zaplanuj miesiąc pełen kulturalnych atrakcji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/