Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Dziękujemy za pomoc!

Na zdjęciu widzimy loga Firm: PERLA, FASERPLAST, JANTAR, STAKO, GRYPY SIERLECCY, INDEKI, FACH PAK, WODOCIĄGÓW SŁUPSK, PGK SŁUPSK ORAZ PGM SŁUPSK

SŁUPSK ZNOWU ROZBŁYŚNIE!


Już niedługo będziemy mogli poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia przechadzając się ulicami naszego miasta, idąc do pracy, do szkoły, na spacer.
W różnych lokalizacjach pojawią się znane elementy instalacji świetlnych, ale czeka nas też kilka niespodzianek. Będzie pięknie, magicznie i kolorowo. Dla Was, dla słupszczan, Waszych bliskich, rodzin i przyjaciół.


Słupsk rozbłyśnie dzięki zaangażowaniu wielu ludzi i dzięki tym, którzy zechcieli wesprzeć nas w przystrojeniu naszego miasta. Dlatego takie proste, szczere słowo DZIĘKUJĘ, należy złożyć na rzecz kilku Firm, które zechciały taką pomoc ofiarować.

Dziękujemy Firmie PERLA za wspaniałe kurtyny świetlne, jakie rozświetlą Park Sienkiewicza pięknymi światełkami wprowadzającymi nas w bożonarodzeniowy nastrój.    Dziękujemy też za ramkę do zdjęć, dzięki której możemy upamiętnić miłe chwile wśród światełek.

Dziękujemy firmie Jantar za bombkę , która pojawi się w również  parku Sienkiewicza, w centralnej części (na fontannie).

Dziękujemy Firmie Faser-Plast za wspaniałego Misia, jaki w świątecznym wydaniu pojawi się w Parku im. Jerzego Waldorffa. Nie zabraknie też znanego słupszczanom pięknego drzewka przystrojonego przez PGK Słupsk, za co również serdecznie dziękujemy.


Dziękujemy Grupie Sierleccy, Firmie STAKO, Firmie Fach-Pak oraz Firmie Indeka za symboliczny pokój, jaki stworzą iluminacje w formie świątecznego fotela i kominka. Elementy te pojawią się na pl.Zwycięstwa przy choince, jaką będziemy mogli podziwiać dzięki działaniom Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku.


Dziękujemy Wodociągom Słupsk za choinkę, przy której będziemy mogli spotykać się na Starym Rynku oraz Spółce PGM Słupsk za świątecznego Mikołaja, który pojawi się przy Tramwaju na ul. Nowobramskiej.


Dziękujemy PGK Słupsk za drzewa ustrojone przy ratuszu oraz Zarządowi Infrastruktury Miejskiej za drzewko w Parku Waldorffa. Oczywiście Park im. Pierwszych Słupszczan także rozbłyśnie kolorowymi światełkami, które wprowadzą nas we wspaniały klimat świąt

Jesteście ważną częścią naszej społeczności, cieszę się, że okazaliście gotowość do współdziałania i tak miły prezent sprawiliście mieszkańcom Słupska. Serdecznie, szczerze, jeszcze raz - DZIĘKUJĘ!

Krystyna Danilecka-Wojewódzka
Prezydentka Miasta Słupska

plakat z ołowianym żołnierzykiem choinką i gwiazdkami
Zapraszamy na Słupski Jarmark Bożonarodzeniowy na ulicę Nowobramską

Zapraszamy na Słupski Jarmark Bożonarodzeniowy na ulicę Nowobramską

Zapraszamy od 16 do 21 grudnia na ulicę Nowobramską!

Zapraszamy na Słupski Jarmark Bożonarodzeniowy na ulicę Nowobramską
Naturalna ozdoba świąteczna na tle żywej choinki.
Choinka lub zgniatarka za odpady.

Choinka lub zgniatarka za odpady.

18 grudnia przyjedź do PSZOK-a i weź udział w akcji!

Choinka lub zgniatarka za odpady.

Kalendarz wydarzeń

Alert!
Informacje nt. nieodpłatnej pomocy prawnej i bezpłatnych porad obywatelskich znajdziesz TUTAJ.
Najnowsze informacje dot. szczepień przeciwko COVID-19 dostępne są TUTAJ.
Na terenie Urzędu Miejskiego w Słupsku obowiązuje noszenie maseczek ochronnych oraz dezynfekcja rąk