Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Kolejny przystanek trasy SPEKTRUM 2030

Plakat informacyjny o wydarzeniu, forma zaproszenia na konferencję otwierającą projekt SPEKTRUM 2030 w Słupsku. Na grafice zdjęca prelegentów w kształcie kół, logotypy, informacja o rejestracji na wydarzenie

Już 23 września 2025 r. zapraszamy przedsiębiorców z sektora MŚP, instytucje otoczenia biznesu oraz osoby zainteresowane rozwojem firmy na konferencję inaugurującą projekt Pomorski System Usług Informacyjnych i Doradczych – SPEKTRUM 2030.

Miejsce: Słupski Inkubator Technologiczny (SIT), ul. Portowa 13B Słupsk
Godzina rozpoczęcia: 12.00 (rejestracja od 11.30)

Program wydarzenia:

  • 11:30 – 12:00 – Rejestracja uczestników.
  • 12:00 – 12:15 – Otwarcie konferencji.
  • 12:15 – 12:45 – Za dużo o sobie, za mało o kliencie – zmień perspektywę i rozkręć sprzedaż – Justyna Jakubczyk.
  • 12:45 – 13:15 – Koniec ery dobrych marek: jak MŚP mogą konkurować, gdy rynek jest pełen wszystkiego? – Jacek Kotarbiński.
  • 13:15 – 13:40 – SPEKTRUM 2030 – korzyści dla przedsiębiorców i instytucji otoczenia biznesu – Katarzyna Laskowska.
  • 13:40 – 14:10 – Przerwa kawowa.
  • 14:10 – 16:40 – Gra networkingowa Polowanie na chochliki – MindLab (wymagana osobna rejestracja).

Prelegenci:

  • Justyna Jakubczyk – trenerka biznesu, prezeska CX House, ekspertka B2B, współpracowała m.in. z Google, IKEA, BLIK;
  • Jacek Kotarbiński – międzynarodowy autorytet w dziedzinie marketingu i innowacji, autor bestsellerów.

Udział w konferencji jest bezpłatny – liczba miejsc ograniczona.
Rejestracja online TUTAJ.

Do zobaczenia w Słupsku!

Logotyp SBO - różowe koło, na dole ręce podniesione do góry, napis Słupski Budżet Obywatelski
Rusza nabór do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2027

Rusza nabór do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2027

Już 30 czerwca rusza kolejna edycja!

Rusza nabór do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2027
Masz pomysł na projekt kulturalny? Zdobądź stypendium!

Masz pomysł na projekt kulturalny? Zdobądź stypendium!

Jeśli tworzysz, organizujesz wydarzenia kulturalne lub masz pomysł na projekt związany z kulturą, to dobry moment, by sięgnąć po wsparcie. Prezydent Miasta Słupska ogłasza II nabór wniosków o Stypendium Prezydenta Miasta Słupska w Dziedzinie Kultury.

Masz pomysł na projekt kulturalny? Zdobądź stypendium!

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Maj w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
UWAGA! Czasowe zamknięcia ulic Gdyńskiej oraz Szarych Szeregów!  
Całodniowe przejazdy słupską komunikacją miejską z biletem rocznym! Po szczegóły zajrzyj TUTAJ!