Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Wystawa pn. "I.J.Paderewski- patriota, wirtuoz, mąż stanu"

na zdjęciu widzimy młodych ludzi przy instrumentach muzycznych, fortepianie, nutach, którzy zapraszają na wystawę do ratusza przygotowaną przez uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej 1 i 2 stopnia w Słupsku. Wystawa dostępna jest od 8 do 22 listopada 2021 roku.

15 listopada br. o godz. 12.00 w trakcie konferencji prasowej Pani Krystyny Danileckiej- Wojewódzkiej Prezydentki Miasta Słupska  uroczyście otworzymy wystawę pn. "I.J.Paderewski- patriota, wirtuoz, mąż stanu", zorganizowaną przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. I.J. Paderewskiego w Słupsku.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele ww. szkoły wraz z uczniami,  którzy zagrają na instrumentach krótkie utwory muzyczne. Nie zabraknie też pokazów multimedialnych.

Wystawę można już oglądać w ratuszu miejskim na 1 i 2 piętrze głównego budynku przy pl.Zwycięstwa 3 aż do 22 listopada br.
Zapraszamy do oglądania wystawy i uczestnictwa w otwarciu z autorami prezentowanych obiektów.


 

Logotyp SBO - różowe koło, na dole ręce podniesione do góry, napis Słupski Budżet Obywatelski
Rusza nabór do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2027

Rusza nabór do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2027

Już 30 czerwca rusza kolejna edycja!

Rusza nabór do Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2027
Zdjęcie przedstawia budynek mieszkalny- laureata I miejsaca w konkursie na najładniejszą Słupską elewację 2024 rok
METAMORFOZY ROKU 2025

METAMORFOZY ROKU 2025

METAMORFOZY ROKU 2025

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Maj w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
UWAGA! Czasowe zamknięcia ulic Gdyńskiej oraz Szarych Szeregów!  
Całodniowe przejazdy słupską komunikacją miejską z biletem rocznym! Po szczegóły zajrzyj TUTAJ!