Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Wielka Gala - Puchar Polski FTS w tańcach standardowych i latynoamerykańskich!

Na zdjęciu widzimy parę w tańcu oraz postaci kobiet goszczących podczas Gali- Iwony Pavlowic i Arlety Zalewskiej; znajdują się tam też informacje o miejscu Turnieju Hala Gryfia Słupsk i data wydarzenia - 27 listopada o 18.30; bilety na: pnabilet.pl

Już w najbliższy weekend, 27 listopada br. o godz. 18.30, w słupskiej Hali Gryfia będziemy mieli okazję zobaczyć przepiękne pokazy taneczne w ramach  Pucharu Polski FTS w tańcach standardowych i latynoamerykańskich!

Bilety w cenie od 20 do 30 zł dostępne na stronie https://www.panbilet.pl/wydarzenia/S%C5%82upsk/1571/PUCHAR%2BPOLSKI%2BFTS%2Bw%2Bta%25C5%2584cach%2Bstandardowych%2Bi%2Blatynoameryka%25C5%2584skich/?pp=11

Wydarzenie to też Memoriał Elżbiety Zięciak, artystki, wspaniałej organizatorki, nauczycielki, tancerki, laureatki wielu nagród i wyróżnień. Pani Elżbieta Zięciak zakładała słupski Klub Tańca Towarzyskiego PAKTAN, a dziś będziemy mogli obejrzeć następców tej niezwykłej Kobiety tańczących w rytm ciekawej muzyki i interesujących choreografii.

Serdecznie zapraszamy!

Zakończyliśmy nabór wniosków do SSR 2026!

Zakończyliśmy nabór wniosków do SSR 2026!

Nabór dotyczy udzielenia dotacji dla właścicieli lub użytkowników wieczystych nieruchomości położonych na obszarze SSR Miasta Słupska.

Zakończyliśmy nabór wniosków do SSR 2026!
Na zdjęciu czerwona wstążka - symbol walki z rakiem
Solidarnie z pacjentami onkologicznymi

Solidarnie z pacjentami onkologicznymi

Badajmy się systematycznie!

Solidarnie z pacjentami onkologicznymi

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Luty w mieście! Zaplanuj miesiąc pełen kulturalnych atrakcji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/