Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Uroczyste podsumowanie ogólnopolskiej kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2023”

Praca ucznia przedstawia chłopca z dwoma obliczami: smutnym i wesołym.

W dniu 5 marca br. w Teatrze Rondo odbyło się uroczyste podsumowanie słupskich działań edukacyjnych przeprowadzonych w ramach
23 edycji Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. 

W naszym mieście była to już 18 edycja.

W ramach konkursów nadesłano tysiące prac
z całej Polski, spośród których wyróżniono
45 uczniów słupskich szkół.

Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody przyznane przez Fundację „Trzeźwy Umysł” oraz Miasto Słupsk.

Wyróżnienia otrzymali również koordynatorzy, którzy w 2023 roku aktywnie propagowali działania profilaktyczne kampanii.

Wydarzenie poprowadzili: Pani Marta Makuch – Zastępca Prezydenta Miasta Słupska,
Pani Beata Pawlicka – Dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych oraz pomysłodawca i organizator kampanii Pan Piotr Adamski – Prezes Fundacji „Trzeźwy Umysł”.    

Szczególne wyróżnienie uzyskał Filip Abramik uczeń klasy V Szkoły Podstawowej nr 11 w Słupsku, którego praca zdobyła I miejsce w konkursie na projekt plakatu pn. „Mój pomysł na zdrowie”. Pomysł młodego słupszczanina został przeniesiony na plakat profilaktyczny i razem z innymi materiałami edukacyjnymi przekazany do szkół na terenie całej Polski.  

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.

Zadanie sfinansowane zostało z budżetu miasta Słupska w ramach realizacji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.

 

Na zdjęciu widzimy dzieci z nagrodami i prowadzących na tle prac plastycznych.
Na zdjęciu widzimy prowadzących wydarzenie na tle prac plastycznych tj. dwie kobiety i mężczyzna.
Na zdjęciu widzimy książki i dyplomy leżące na stole, pod stołem kolorowe worki oraz wystawę prac plastycznych.
plakat wydarzenia - na czarnym tle namalowane żonkile, harmonogram wydarzeń napisany w kolorze żółtym
24. Dni Kutury Żydowskiej

24. Dni Kutury Żydowskiej

Stowarzyszenie Kulturalny Punkt Zapalny i Słupski Ośrodek Kultury zapraszają kolejną edycję wydarzenia

24. Dni Kutury Żydowskiej
Uwaga! W najbliższy piątek Urząd Miejski będzie nieczynny

Uwaga! W najbliższy piątek Urząd Miejski będzie nieczynny

Ma to związek ze świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, które w tym roku przypada w sobotę, 15 sierpnia.

Uwaga! W najbliższy piątek Urząd Miejski będzie nieczynny

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Maj w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Całodniowe przejazdy słupską komunikacją miejską z biletem rocznym! Po szczegóły zajrzyj TUTAJ!