Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Już w najbliższy wtorek – 9 listopada obchodzimy Światowy Dzień Adopcji.

Namaluj uśmiechniętą buźkę na dłoni-plalkat  światowego dnia adopcji z dłońmi i namalowanymi na nich buźkami

Już w najbliższy wtorek – 9 listopada obchodzimy Światowy Dzień Adopcji. Pomorski Ośrodek Adopcyjny w Gdańsku zachęca do wspólnego celebrowania tego wydarzenia. 

Wszystkich zainteresowanych tematem adopcji informujemy, że w tym dniu w godzinach 8.30-19.00 będzie można porozmawiać z pracownikiem Ośrodka. Wcześniej jednak prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 58 341 46 07 lub mailowo (sekretariat@poa-gdansk.pl), w celu umówienia godziny spotkania.

Przypomnijmy, że symbolem Światowego Dnia Adopcji jest „uśmiechnięta dłoń”. Popularyzacja symbolu ma przyczynić się do zwiększenia zainteresowania tematem adopcji, a w ślad za tym poszerzenia świadomości na jej temat wśród osób rozważających możliwość przysposobienia dziecka, a przede wszystkim zwiększenia szans na nowy dom dla dzieci pozbawionych odpowiedniego środowiska rodzinnego.

Na zdjęciu profil twarzy w kolorze czarnym z kolorowymi trybami w głowie
Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"

Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"

Nie bójmy się reagować! Nasza pomoc może ochronić zdrowie, a nawet życie chorego!

Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"
Plakat z dmuchańcami, zawodnikami i informacjami o zawodach.
Siła dla Chmiela 2026!

Siła dla Chmiela 2026!

Dzień Sportu w Hali Gryfia już 14 lutego!

Siła dla Chmiela 2026!

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Luty w mieście! Zaplanuj miesiąc pełen kulturalnych atrakcji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/