Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

III nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej

Na zdjęciu widzimy tablicę informującą na sprzedaż,na zielonej trawie

Prezydent Miasta Słupska

ogłasza III nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Miasta Słupska, położonej  przy ulicy Chabrowej. Przedmiotem przetargu jest nieruchomość niezabudowana położona w obrębie nr 14, działka nr 675 o pow. 5145m². Nieruchomość zlokalizowana jest we wschodniej części miasta. Położona w sąsiedztwie ulicy Gdańskiej, dość odlegle w stosunku do obiektów użyteczności publicznej i centrów handlowo-usługowych. Działka nr 675 jest niezabudowana w kształcie nieregularnym. Teren nieogrodzony, płaski, niezagospodarowany.

Cena wywoławcza wynosi 699.000,00zł, wadium 70.000,00zł,

postąpienie nie mniej niż 6.990,00zł

 

Przetarg odbędzie się w dniu 22.11.2022r. o godz. 1000 w sali nr 212 Urzędu Miejskiego w Słupsku, Plac Zwycięstwa 3 (II p.)

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium do dnia 16.11.2022r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w pokoju 215 Urzędu Miejskiego w Słupsku (Wydział Zarządzania Nieruchomościami) lub telefonicznie 59 8488410 oraz na stronie internetowej:http://bip.um.slupsk.pl/przetargi/2430.html

 

Stanowisko ds. zarządzania bazą nieruchomości i sprzedaży

Stanowisko ds. zarządzania bazą nieruchomości i sprzedaży

(59) 8488 332

Pokój 215

Urząd Miejski w Słupsku Wydział Zarządzania Nieruchomościami pl. Zwycięstwa 3 76-200 Słupsk

zn@um.slupsk.pl

Podziel się

Zakończyliśmy nabór wniosków do SSR 2026!

Zakończyliśmy nabór wniosków do SSR 2026!

Nabór dotyczy udzielenia dotacji dla właścicieli lub użytkowników wieczystych nieruchomości położonych na obszarze SSR Miasta Słupska.

Zakończyliśmy nabór wniosków do SSR 2026!
Na zdjęciu czerwona wstążka - symbol walki z rakiem
Solidarnie z pacjentami onkologicznymi

Solidarnie z pacjentami onkologicznymi

Badajmy się systematycznie!

Solidarnie z pacjentami onkologicznymi

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Luty w mieście! Zaplanuj miesiąc pełen kulturalnych atrakcji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/