Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Spotkanie z przedstawicielami społeczności szkolnej "Elektryka"

Zdjęcie przedstawia grupę uczniów z ZS „Elektryk”w gabinecie Zastępcy Prezydenta Miasta Słupska wraz z Zastępcą Prezydenta Miasta Słupska Beatą Chrzanowską, Dyrektorką szkoły Aldoną Pląską, Dyrektorką Wydziału Edukacji Anną Sadlak i jej Zastępczynią Bogną Winiarczyk.

W gabinecie Wiceprezydent Miasta Słupska, Beaty Chrzanowskiej, miało miejsce niezwykle miłe spotkanie z przedstawicielami społeczności szkolnej Zespół Szkół „Elektryk” im. Noblistów Polskich. W wydarzeniu uczestniczyła dyrektorka szkoły, Aldona Pląska, wraz z uczniami: Jakub Firkowski, Ksawery Jackiewicz, Wojciech Olbryś, Michał Orzechowski oraz Aleksander Szymenderski, którzy aktywnie zaangażowali się w organizację IV Międzyszkolnych Regat Słupia 2026 Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Słupska.

To dzięki Wam regaty przebiegły sprawnie i profesjonalnie. Wasze zaangażowanie, odpowiedzialność i gotowość do działania sprawiły, że impreza na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. To doskonały przykład, jak pasja, kreatywność, talent oraz umiejętności technologiczne mogą realnie wspierać i wzbogacać szkolne oraz miejskie inicjatywy” – podkreśliła Wiceprezydent Miasta Słupska Beata Chrzanowska.

W spotkaniu uczestniczyły również Anna Sadlak, Dyrektorka Wydziału Edukacji oraz jej Zastępczyni Bogna Winiarczyk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy za ich wkład w rozwój sportowych oraz edukacyjnych inicjatyw w naszym mieście.


 

Zdjęcie przedstawia moment wręczania podziękowań dla ucznia przez Panią Beatę Chrzanowską, w tle widać dyrektorka szkoły Pani Aldona Pląska.
Żołnierze wieszający flagę państwową na maszt- w tle ratusz słupski
Święto Wojska Polskiego- najbliższy piątek

Święto Wojska Polskiego- najbliższy piątek

Uroczystości i wyłączenie z użytkowania połowy pl. Zwycięstwa

Święto Wojska Polskiego- najbliższy piątek
logo Programu Life dofinansowanego przez UE, GOZilla oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Finansowanie Gospodarki Obiegu Zamkniętego – Badanie Ministerstwa Rozwoju i Technologii

Finansowanie Gospodarki Obiegu Zamkniętego – Badanie Ministerstwa Rozwoju i Technologii

Finansowanie Gospodarki Obiegu Zamkniętego – Badanie Ministerstwa Rozwoju i Technologii

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Maj w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Całodniowe przejazdy słupską komunikacją miejską z biletem rocznym! Po szczegóły zajrzyj TUTAJ!