Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Promocja dla posiadaczy Słupskiej Karty Mieszkańca: bilet roczny na przejazdy autobusami MZK za 365 zł

Ze Słupską Kartą Mieszkańca możesz kupić roczny bilet na 365 dni za 365 zł (to tylko złotówka dziennie), który uprawnia do nieograniczonych przejazdów autobusami MZK Słupsk we wszystkie dni tygodnia, także poza terenem miasta, na wszystkich liniach, łącznie z nocną linią 21.

Bilety jest ważny 365 dni od daty zakupy; można go nabyć tylko raz (po zakończeniu jego ważności nie będzie go można ponownie nabyć). Roczny Bilet Mieszkańca ze Słupską Kartą Mieszkańca jest dostępny wyłącznie w ramach systemu Fala: poprzez aplikację, portal pasażera lub w Punkcie Obsługi Klienta Fala na ul. Towarowej 10 w Słupsku (Węzeł Transportowy).

Więcej informacji dotyczącej systemu fala można uzyskać na stronie https://systemfala.pl/ oraz pod numerem telefonu infolinii Fala: +48 585 733 585.  W sprawach dotyczących kwestii taryfowych słupskiej komunikacji miejskiej: cok@zimslupsk.pl lub telefonicznie do Centrum Obsługi Klienta ZIM Słupsk: +48 59 84 81 412

Mezo i Kubańczyk w Słupsku! Energetyczny koncert 23 lutego w hali Gryfia

Mezo i Kubańczyk w Słupsku! Energetyczny koncert 23 lutego w hali Gryfia

Końcówka lutego w Słupsku będzie bardzo muzyczna i energetyczna, a to za sprawą koncertu Młodzieżowej Rady Miasta, na którym wystąpią gwiazdy, które od lat królują na listach przebojów. Kubańczyk, Mezo i Sqare - to oni rozgrzeją halę Gryfia i z pewnością przekażą publiczności olbrzymią dawkę pozytywnych emocji. Na koncert 23 lutego zapraszają: Prezydentka Miasta Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka, Młodzieżowa Rada Słupska i Miasto Słupsk. Otwarcie bramek o godz. 19:30.

Mezo i Kubańczyk w Słupsku! Energetyczny koncert 23 lutego w hali Gryfia
Zdjęcie przedstawia puszki do zbierania zużytych baterii.
Zapuszkuj baterie!

Zapuszkuj baterie!

Przyjdź 19 lutego do ratusza i wymień zużyte baterie na puszkę do ich zbierania.

Zapuszkuj baterie!

Kalendarz wydarzeń

Alert!
Słupska Karta Mieszkańca- www.slupskakarta.pl - zyskaj rabaty i preferencje
Informacje nt. nieodpłatnej pomocy prawnej i bezpłatnych porad obywatelskich znajdziesz TUTAJ.
Najnowsze informacje dot. szczepień przeciwko COVID-19 dostępne są TUTAJ.