Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Pożegnanie Pana Mariana Orłowicza

Zdjęcie Pana Mariana Orłowicza

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Pana Mariana Orłowicza, osoby od lat związanej ze Słupskiem i słupską oświatą.

W latach 1978 - 1982 pełnił funkcję Kuratora Oświaty i Wychowania w Kuratorium Oświaty i Wychowania w Słupsku, a następnie dyrektora Zespołu Szkół Skórzanych w Słupsku.

Był wielokrotnie nagradzany, wyróżniany i odznaczany za swoją aktywną działalność pedagogiczną. Zapamiętamy Pana Mariana właśnie jako człowieka odznaczającego się niezwykle aktywną postawą społeczną.

W najbliższy wtorek, na Starym Cmentarzu (godzina wystawienia 13.30, godzina wyprowadzenia 14.00) pożegnamy Pana Mariana dziękując za wszystko, co zrobił.

W imieniu własnym oraz mieszkanek i mieszkańców Słupska Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka Prezydentka Miasta Słupska składa szczere wyrazy współczucia Rodzinie, Przyjaciołom i Bliskim Pana Mariana.

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Drodzy uczniowie! Przed Wami ważny moment – wybór szkoły ponadpodstawowej, który będzie kolejnym krokiem na drodze edukacyjnej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027
Zdjęcie przedstwia biurko z artykułami szkolnymi: dziurkacz, nożyczki, zszywacz, kredki w pojemniku i notatnik.
Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2026/2027

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2026/2027

Rekrutacja do szkół podstawowych rusza 1 kwietnia 2026 r.

Nabór do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2026/2027

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Kwiecień w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/