Omiń menu i przejdź do treści strony
Dekoracyjny pattern z budynków

Jubileusz Miasta Słupska

Jubileusz Miasta Słupska
Dekoracyjny pattern z budynków

Jubileusz Miasta Słupska

Jubileusz Miasta Słupska

Aktualności

Podziękowanie za pracę wieloletniej Kierowniczki Urzędu Stanu Cywilnego

Na zdjęciu widzimy Krystynę Wrycz, wieloletnią Kierowniczkę Urzędu Stanu Cywilnego, trzymającą bukiet kwiatów, teczkę i torbę z upominkiem.

W ubiegłym tygodniu Kierownictwo Urzędu Miejskiego w Słupsku dziękowało Pani Krystynie Wrycz, wieloletniej Kierowniczce Urzędu Stanu Cywilnego w Słupsku, za pracę na rzecz mieszkańców Słupska, regionu i ratusza.

Pani Krystyna przez prawie 30 lat pracy na stanowisku Kierownika USC udzieliła ponad tysiąc ślubów. Możliwe, że wielu z czytających ten artykuł także składało przysięgę małżeńską w obecności Pani Krystyny Wrycz. Jak mówiła Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka Prezydentka Miasta Słupska "spod ręki Pani Krysi wyszło wiele małżeństw, mamy nadzieję , że szczęśliwych,  trwałych do dziś, czego również nadal życzymy tak, jak w dniu ślubu".

Historia pracy Pani Wrycz w ratuszu zaczęła się dokładnie 15 sierpnia 1975 roku, kiedy jako Referent rozpoczęła swoją urzędniczą aktywność zawodową w Wydziale Zatrudnienia i Spraw Socjalnych. Później, od września 1985 roku do listopada 1996, pracowała już jako Zastępczyni Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, by od 29 listopada 1995 roku przejąć funkcję Kierownika. W Urzędzie Stanu Cywilnego szefowała nieprzerwanie do marca 2022 roku.

Jak sama wspomina, był to dla niej ważny czas. Do każdej uroczystości podchodziła zawsze z wielką starannością, dbając o ceremoniał, zgodność procedur i odpowiedni nastrój. Oprócz udzielania ślubu Pani Krystyna Wrycz odwiedzała Jubilatów, którzy np. kończyli 100 rocznicę urodzin oraz przekazywała, na wniosek, medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Podkreślała, że dla niej był to zawsze wzruszający moment, kiedy dwoje ludzi, tak na początku wspólnej drogi, jak i po wielu, wielu latach potrafili patrzyć na siebie z taką samą, a czasem i większą miłością, przyjaźnią i troską.

Dziękujemy Pani Krystynie Wrycz za wszystkie lata, kiedy współpracowała z nami i przekazujemy dużo serdeczności i życzenia spełnienia marzeń, które może czasem były odkładane, choćby z powodu obowiązków zawodowych. Do zobaczenia.

Na zdjęciu widzimy Krystynę Wrycz, wieloletnią Kierowniczkę Urzędu Stanu Cywilnego, trzymającą bukiet kwiatów, teczkę i torbę z upominkiem, a także Panią Prezydent, Panią SKarbnik i Pana Sekretarza

Pani Prezydent wręcza Pani Krystynie Wrycz upominek

Pan Sekretarz wręcza Pani Krystynie Wrycz Kwiaty, w tle Pani Prezydent, obok Pani Skarbnik

Na zdjęciu widzimy Krystynę Wrycz, wieloletnią Kierowniczkę Urzędu Stanu Cywilnego, trzymającą bukiet kwiatów, teczkę i torbę z upominkiem, a także Panią Prezydent, Panią SKarbnik i Pana Sekretarza

czarny kot leży koło psa, pies dotyka kota nosem, chipowanie, znakowanie zwierzat
AKCJA - IDENTYFIKACJA - ZACZIPUJ SWOJEGO PSA! ZACZIPUJ SWOJEGO KOTA!

AKCJA - IDENTYFIKACJA - ZACZIPUJ SWOJEGO PSA! ZACZIPUJ SWOJEGO KOTA!

Zachęcamy! - zaczipuj swojego pupila! - Zapobiegajmy bezdomności zwierząt!

AKCJA - IDENTYFIKACJA - ZACZIPUJ SWOJEGO PSA! ZACZIPUJ SWOJEGO KOTA!
piec kaflowy; zmiana sposobu ogrzewania;
UWAGA! Zmiana zasad udzielania dotacji!

UWAGA! Zmiana zasad udzielania dotacji!

Planowane są zmiany Regulaminu udzielania dotacji z budżetu Miasta Słupska na ochronę środowiska.

UWAGA! Zmiana zasad udzielania dotacji!

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Trwa Słupski Jarmark Wakacyjny! Do końca sierpnia w każdy weekend czekają na Was na Bulwarach lokalni wystawcy!
Nocne ograniczenie sprzedaży alkoholu - zapoznaj się z nowymi zasadami