Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Konkurs ofert - PFRON 2020

Ręce splecione w gwiazdę

Prezydent Miasta Słupska ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych zlecanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na 2020 rok.

Serdecznie zachęcamy organizacje pozarządowe oraz inne uprawnione podmioty działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami do składania ofert w ramach konkursu z uwzględnieniem organizacji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Słupska oraz wszystkie dokumenty konkursowe dostępne są na stronie: http://bip.um.slupsk.pl/ogloszenia/3505.html

Stanowisko ds. aktywnego wsparcia osób niepełnosprawnych

Stanowisko ds. aktywnego wsparcia osób niepełnosprawnych

(59) 8488 468

Pokój 102

Urząd Miejski w Słupsku Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych pl. Zwycięstwa 1 (mały ratusz) 76-200 Słupsk

wziss@um.slupsk.pl

Podziel się

Na zdjęciu profil twarzy w kolorze czarnym z kolorowymi trybami w głowie
Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"

Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"

Nie bójmy się reagować! Nasza pomoc może ochronić zdrowie, a nawet życie chorego!

Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"
Plakat z dmuchańcami, zawodnikami i informacjami o zawodach.
Siła dla Chmiela 2026!

Siła dla Chmiela 2026!

Dzień Sportu w Hali Gryfia już 14 lutego!

Siła dla Chmiela 2026!

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Luty w mieście! Zaplanuj miesiąc pełen kulturalnych atrakcji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/