Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Niezwykły koncert "AQUARIUS - The Orchestral Session & Krystyna Stańko"

Na zdjęciu widzimy muzyków, kobietę i mężczyznę, instrumenty muzyczne m.in. gitary.

Polska Filharmonia Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara zaprasza na koncert "AQUARIUS - The Orchestral Session & Krystyna Stańko". Będzie to wyjątkowe spotkanie z popularnymi standardami muzyki jazzowej; usłyszymy m.in. "My Favorite Things",  "You Don't Know What Love Is" czy "Once I Loved" w wykonaniu wybitnej wokalistki Krystyny Stańko.

Podczas wydarzenia wokalistce będą towarzyszyć  instrumentaliści, z którymi artystka współpracuje od lat: Dominik Bukowski - marimba, wibrafon, Marcin Wądołowski - gitary, Piotr Lemańczyk - kontrabas i Mikołaj Stańko - perkusja.

Za aranżację utworów odpowiada znany pianista jazzowy Krzysztof Herdzin.


Koncert odbędzie się w piątek, 21 stycznia 2022 r., o godzinie 19.00 w sali koncertowej Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara.

Bilety są jeszcze dostępne  - można kupić online https://biletyna.pl/event/view/id/211433 lub w Kasie Filharmonii

Na zdjęciu widoczne twarze trzech kobiet i mężczyzny róznego pochodzenia etnicznego
Projekt „Integracja społeczno-gospodarcza imigrantów”

Projekt „Integracja społeczno-gospodarcza imigrantów”

W Słupsk rusza wyjątkowa inicjatywa skierowana do cudzoziemców, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i zawodowym w Polsce

Projekt „Integracja społeczno-gospodarcza imigrantów”
Na zdjęciu Prezydentka Miasta Słupska, Krystyna Danilecka-Wojewódzka oraz jury konkursu
Etap regionalny konkursu „Idę w przyszłość – znam swoje prawa” w słupskim Ratuszu

Etap regionalny konkursu „Idę w przyszłość – znam swoje prawa” w słupskim Ratuszu

30 marca br. w słupskim Ratuszu odbył się etap regionalny konkursu, skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Słupska oraz powiatów słupskiego i bytowskiego.

Etap regionalny konkursu „Idę w przyszłość – znam swoje prawa” w słupskim Ratuszu

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Marzec w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wydarzeń, wrażeń i...wzruszeń!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/