Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

„Międzynarodowy Dzień Ziemi” za nami.

Zdjęcie przedstawia grupę osób, która porządkowała tereny miejskie oraz zebrane przez nich odpady.

Za nami wiosenna akcja ekologiczna pn. „Międzynarodowy Dzień Ziemi”, w którą zaangażowało się około 600 Mieszkańców naszego Miasta. Impreza organizowana była przez Miasto Słupsk, przy udziale Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Słupsku, ECO-PLAN S.A. oraz Zakładu Usług Leśnych Paweł Godlewski.

 

W dniach 22 – 24 kwietnia 2021 roku Miasto Słupsk przeprowadziło akcję „Międzynarodowy Dzień Ziemi” polegającą na wiosennym porządkowaniu przez Mieszkańców terenów Miasta Słupska. Miasto udostępniło wszystkim chętnym worki i rękawice do zbierania odpadów, po które należało zgłosić się do Referatu Gospodarki Odpadami Komunalnymi tut. urzędu. Podczas tegorocznej akcji zebrano niemal tonę odpadów.

 

Wszystkim Uczestnikom akcji serdecznie dziękujemy i gratulujemy!

Zdjęcie remontowanej ulicy Hubalczyków na czerwonym tle, napis UWAGA - WAŻNA INFORMACJA tymczasowa organizacja ruchu na ul. Westerplatte i uol. Hubalczyków
Uwaga, kierowcy! Ważne zmiany w organizacji ruchu

Uwaga, kierowcy! Ważne zmiany w organizacji ruchu

Prosimy o zachowanie ostrożności i uwzględnienie zmian podczas planowania podróży.

Uwaga, kierowcy! Ważne zmiany w organizacji ruchu
Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Drodzy uczniowie! Przed Wami ważny moment – wybór szkoły ponadpodstawowej, który będzie kolejnym krokiem na drodze edukacyjnej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Maj w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Całodniowe przejazdy słupską komunikacją miejską z biletem rocznym! Po szczegóły zajrzyj TUTAJ!
Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027 - pobierz TUTAJ