Omiń menu i przejdź do treści strony
Dekoracyjny pattern z budynków

Jubileusz Miasta Słupska

Jubileusz Miasta Słupska
Dekoracyjny pattern z budynków

Jubileusz Miasta Słupska

Jubileusz Miasta Słupska

Aktualności

Liczymy się dla Polski!

baner Narodowego Spisu Powrzechnego Ludności i Mieszkań 2021. Po lewej stronie dwóch mężczyzn i dwie kobiety a pod nimi napis Liczymy się dla Polski. Po środku baneru napis Już od 1 kwietnia! Wejdź na spis.gov.pl i spisz się. Po prawej stronie w dolnym rogu logo GUS i NSP 2021. Większość grafii na bieieskim tle, na białym tle widnieją logotypy.

Szanowni Państwo,

od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Po raz pierwszy w historii Polski będzie on w pełni realizowany przy użyciu interaktywnego formularza spisowego dostępnego na stronie GUS. Wystarczy wejść na stronę https://spis.gov.pl/ i wypełnić elektroniczny formularz.

Każdy obywatel Polski ma obowiązek udziału w Narodowym Spisie. Aby to zrobić, należy dokonać tzw. samospisu internetowego. Obowiązkiem spisowym są objęte:

▪ osoby fizyczne stale zamieszkałe i czasowo przebywające w mieszkaniach, budynkach i innych zamieszkanych pomieszczeniach niebędących mieszkaniami na terenie Polski oraz osoby fizyczne niemające miejsca zamieszkania;

▪ mieszkania, budynki, obiekty zbiorowego zakwaterowania i inne zamieszkane pomieszczenia niebędące mieszkaniami.

W związku z tym, że nie każdy Obywatel ma możliwość dokonania samospisu (np. z powodu braku dostępu do urządzeń czy do Internetu) w Urzędzie Miejskim w Słupsku udostępnione zostało Biuro Spisowe znajdujące się w pokoju nr 105 (budynek ratusza, Pl. Zwycięstwa 3).

Każdy mieszkaniec naszego Miasta, który nie ma możliwości samodzielnego spisu, może zadzwonić pod podany niżej numer i umówić się na wizytę w ratuszu - w godzinach pracy urzędu. Na miejscu może dokonać spisu oraz uzyskać pomoc od pracownika w jego przeprowadzeniu.

Nr telefonu: 693 390 111 (telefon jest aktywny w godzinach funkcjonowania Urzędu). W szczególnie uzasadnionych przypadkach, kiedy osoba objęta spisem powszechnym nie może dopełnić obowiązku samospisu przez Internet, dane będą zbierane metodami:

• wywiadu telefonicznego przeprowadzanego przez rachmistrza spisowego, który wprowadza dane uzyskane od respondenta do formularza spisowego albo
• wywiadu bezpośredniego, przeprowadzanego przez rachmistrza spisowego przy pomocy urządzenia mobilnego wyposażonego w oprogramowanie dedykowane do przeprowadzenia spisu.

Prosimy o śledzenie informacji, które sukcesywnie pojawiają się na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Słupsku.

Słupski Jarmark Bożonarodzeniowy 2025

Słupski Jarmark Bożonarodzeniowy 2025

Do współtworzenia tej świątecznej atmosfery zapraszamy wystawców, na których zgłoszenia czekamy do 21 listopada.

Słupski Jarmark Bożonarodzeniowy 2025
Grafika przedstawia trzy dłonie układające szare puzzle, jedna dłoń dokłada pomarańczowy element
Konsultacje Programów Współpracy z NGO

Konsultacje Programów Współpracy z NGO

W 2026 roku Miasto planuje przeznaczyć ponad 11 milionów złotych na realizację zadań z Programu Współpracy.

Konsultacje Programów Współpracy z NGO

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Dzieje się w Słupsku! Zaplanuj listopad pełen rozrywki i inspirujących spotkań!
Zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących budżetu Miasta Słupska na 2026 rok - szczegóły dostępne TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/ 
Jesień w Rejsie! Listopadowy repertuar znajdziecie TUTAJ.