Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Spotkanie autorskie z Jolantą Nitkowską- Węglarz

Książka w czarnej okładce "Kwarantannariusz. Zapiski z pandemii 2020-2021". Spotkanie autorskie z Jolantą Nitkowska Węglarz

Zapraszamy serdecznie 28 września godz.18.00 na promocję najnowszej książki Jolanty Niktowskiej - Węglarz pt. „Kwarantannariusz. Zapiski z pandemii 2020-2021" do Ośrodka Teatralnego RONDO.

Projekt powstał w ramach Stypendium Prezydenta Miasta Słupska.

Książka „Kwarantannariusz. Zapiski z pandemii 2020-2021” jest nieregularnie prowadzonym dziennikiem, pisanym podczas pandemii w 2020 roku. Tworzona z przymrużeniem oka i na bieżąco publikowana na Facebooku była dla wielu czytelników pociechą, odskocznią od zmartwień i poszukiwaniem pozytywnych myśli w czasie izolacji i strachu.

Spotkanie z autorką poprowadzi Krystyna Danilecka - Wojewódzka Prezydent Miasta Słupska,
książkę będzie można nabyć tego wieczoru. Autorska prosi, by na spotkaniu, zamiast kwiatów, przekazać symboliczny datek na rzecz SŁUPSKIEGO HOSPICJUM. 

Jolanta Nitkowska-Węglarz - dziennikarka, publicystka, autorka książek popularyzujących historię Pomorza oraz baśni, urodzona w Słupsku.  Ma na swoim koncie 25 wydanych drukiem książki, w tym 6 zbiorów baśni  pomorskich. Jej książki  zawierające pomorskie baśnie i legendy są obowiązkowymi lekturami szkolnymi w licznych szkołach regionu słupskiego. Pozycje te stały się inspiracją do kilkudziesięciu spektakli amatorskich teatrów  oraz do nagrań baśni dla osób niewidomych.

Stanowisko ds. organizacyjnych, promocyjnych i edukacji kulturalnej

Stanowisko ds. organizacyjnych, promocyjnych i edukacji kulturalnej

(59) 8488 379

Pokój 05

Urząd Miejski w Słupsku Wydział Współpracy i Promocji Dział Kultury pl. Zwycięstwa 1, Mały Ratusz 76-200 Słupsk

wip@um.slupsk.pl

Podziel się

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027

Przed Wami ważny moment – wybór szkoły ponadpodstawowej, który będzie kolejnym krokiem na drodze edukacyjnej

Oferta szkół ponadpodstawowych na rok 2026/2027
Życzenia świąteczne od Prezydentki Słupska z treścią , jak w artykule.Na grafice jajka wielkanocne w gniazdku, obok kwiatki i gałązki
Wielkanoc- świątecznie od Prezydentki Słupska

Wielkanoc- świątecznie od Prezydentki Słupska

Życzenia dla Słupszczanek i Słupszczan

Wielkanoc- świątecznie od Prezydentki Słupska

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Kwiecień w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wiosennych inspiracji, wydarzeń i emocji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/