Omiń menu i przejdź do treści strony

Trwa wojna na Ukrainie. Potrzebujesz pomocy? Chcesz ofiarować wsparcie? Wejdź na www.slupsk-ukrainie.pl

www.slupsk-ukrainie.pl

Trwa wojna na Ukrainie. Potrzebujesz pomocy? Chcesz ofiarować wsparcie? Wejdź na www.slupsk-ukrainie.pl

www.slupsk-ukrainie.pl

Aktualności

Zapraszamy na obchody 120 urodzin Słupskiego Ratusza 4 lipca 2021

plakat wydarzenia 120 lat Ratusza, w tle zdjęcie /kayah i informacja o koncercie o godz. 21:00 oraz pokazie laserowym na budynku Ratusza  o godz. 23:00 w dniu 4 lipca 2021 na Placu zwycięstwa

Zapraszamy na uroczyste obchody 120 Urodzin Słupskiego Ratusza, w ramach których   4 lipca 2021 r. na Placu Zwycięstwa już od godziny 12:00 do późnych godzin wieczornych czeka na wszystkich  mnóstwo atrakcji.

W programie występ muzyków Sinfonia Baltica oraz  Zespołu Stowarzyszenie PEC.  Pani Prezydent Krystyna  Danilecka -Wojewódzka zaprasza mieszkańców na tradycyjny tort urodzinowy! Fani sportu mogą obejrzeć zmagania  bokserskie  Energa Czarni Słupsk vs. Astoria Bydgoszcz.

W tle atrakcje dla dzieci, animacje i dmuchańce. Przez cały czas trwania imprezy otwarta będzie strefa gastronomiczna.

Dodatkowo gorąco zachęcamy do skorzystania z usług mobilnego punktu szczepień  prowadzonego przez  Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku usytuowanego na dziedzińcu Ratusza, gdzie bez uprzedniego umawiania będzie można przyjąć szczepienie przeciwko COVID -19 preparatami Johnson & Johnson, Pfizer, Moderna i Astra Zeneca. Mobilny punkt szczepień SPMZOZ będzie czyny od godziny 12:00 do 21:00. Przez cały ten czas w punkcie będzie dostępna kwalifikacja lekarska oraz możliwość zaszczepienia dzieci od 12 roku życia i młodzieży.

 Punkt szczepień "Sala Gimnastyczna w Słupsku" przy ul. Słowiańskiej, prowadzony przez Diagnostykę Sp. z o.o., również włącza się w tym dniu do akcji szczepień i zaprasza od 8.00 do 17:00  - będzie można się zaszczepić Pfizerem lub Moderną bez wcześniejszego umówienia się. Dzieci i młodzież w wieku 12-16 lat zapraszamy w godzinach od 08:00 do 12:00 (kwalifikację przeprowadza lekarz)."

O godzinie 21:00 odbędzie się KONCERT GWIAZDY WIECZORU - KAYAH  a o godzinie 23:00 zapraszamy na  spektakularne show - multimedialny POKAZ LASEROWY na budynku Ratusza.


Wstęp na Koncert dla 250 osób niezaszczepionych oraz 1250 osób zaszczepionych po okazaniu dokumentu tożsamości wraz z certyfikatem potwierdzającym  przyjęcie  szczepienia przeciw Covid-19.


Razem z Partnerem Wydarzenia firmą Perla Polska serdecznie zapraszamy na wspólne obchody 120 Urodzin Ratusza Miejskiego!!!

12 września rozpoczęło się głosowanie nad zadaniami w ramach SBO 2023

12 września rozpoczęło się głosowanie nad zadaniami w ramach SBO 2023

12 września br. rozpoczęło się głosowanie nad projektami planowanymi do realizacji w ramach Słupskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 ! Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej poprzez stronę http://slupsk.konsultacjejst.pl.

12 września rozpoczęło się głosowanie nad zadaniami w ramach SBO 2023
Na zdjęciu widzimy plakat zapowiadający wystawę z treścią jak w artykul
Nowa wystawa w ratuszu

Nowa wystawa w ratuszu

Otwarcie wystawy pt. "Mamo, ja nie chcę wojny! 1939-45 POLSKA / 2022 UKRAINA.

Nowa wystawa w ratuszu

Kalendarz wydarzeń

Alert!
Informacje nt. nieodpłatnej pomocy prawnej i bezpłatnych porad obywatelskich znajdziesz TUTAJ.
Najnowsze informacje dot. szczepień przeciwko COVID-19 dostępne są TUTAJ.
Na terenie Urzędu Miejskiego w Słupsku obowiązuje noszenie maseczek ochronnych oraz dezynfekcja rąk