Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

IX Kross Górski dla potrzebujących

Zmęczony biegiem Ś. Mikołaj, wokół którego są teksty dotyczące organizacji imprezy.

Już w sobotę w Słupsku odbędzie się IX Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem. Organizatorem jest Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub Ventum”.

Impreza odbędzie się na Stadionie 650-lecia przy ul. Madalińskiego i w Lasu Północnym. Uczestnicy pobiegną na 6 km, a zawodnicy nordic-walkig będą rywalizować na trasie 5 km. Celem imprezy jest także organizacja paczek dla potrzebujących i chorej na nowotwór 2-letniej Poli Kostrzewy.

W trakcie imprezy odbędzie się licytacja poduszeczek – serduszek wykonanych przez firmę Maripol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. k. , przekazanych fundacji Sub Ventum. Uzyskane środki zostaną przekazane na konto chorej Poli.

W Biurze Zawodów zbierane będą słodycze, oraz środki papiernicze dla dzieci (kredki, plastelina, kolorowanki, książeczki, mazaki, piórniki, linijki, itp.), które po biegu zostaną przekazane dla dzieci z niepełnosprawnościami z SOSW Damnica oraz słodycze, które wypełnią paczki organizowane dla osób najciężej chorych (onkologicznie), jak również Pensjonariuszy DPS-ów z subregionu słupskiego.

Star biegu o godz. 11, ale biuro zawodów czynne będzie już od godz. 9.

Zapraszamy w sobotę na Stadion 650-lecia przy ul. Madalińskiego.

Na zdjęciu widoczne twarze trzech kobiet i mężczyzny róznego pochodzenia etnicznego
Projekt „Integracja społeczno-gospodarcza imigrantów”

Projekt „Integracja społeczno-gospodarcza imigrantów”

W Słupsk rusza wyjątkowa inicjatywa skierowana do cudzoziemców, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i zawodowym w Polsce

Projekt „Integracja społeczno-gospodarcza imigrantów”
Na zdjęciu Prezydentka Miasta Słupska, Krystyna Danilecka-Wojewódzka oraz jury konkursu
Etap regionalny konkursu „Idę w przyszłość – znam swoje prawa” w słupskim Ratuszu

Etap regionalny konkursu „Idę w przyszłość – znam swoje prawa” w słupskim Ratuszu

30 marca br. w słupskim Ratuszu odbył się etap regionalny konkursu, skierowanego do uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu miasta Słupska oraz powiatów słupskiego i bytowskiego.

Etap regionalny konkursu „Idę w przyszłość – znam swoje prawa” w słupskim Ratuszu

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Marzec w mieście - zaplanuj miesiąc pełen wydarzeń, wrażeń i...wzruszeń!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/