Omiń menu i przejdź do treści strony

Aktualności

Kampania społeczna „Zentiva – Zmieniamy Przyzwyczajenia”

źródło: https://www.zentiva.pl/centrum-prasowe/rusza-kampania-spoleczna-zentiva-zmieniamy-przyzwyczajenia, na białym tle niebieski napis Zentiva zmianiamy przyzwyczajenia, małymi literam program na rzecz zmiany nawyków polskiego społeczeństwa

W dniach 16 i 17 września 2021 r. (w godz. 08:00 - 16:00) w Słupsku na Placu Zwycięstwa odbędzie się akcja bezpłatnych badań profilaktycznych zorganizowana w ramach kampanii społecznej „Zentiva – Zmieniamy Przyzwyczajenia”.

 

W ramach powyższej akcji w mobilnym punkcie diagnostycznym (autobusie) mieszkańcy Miasta Słupska będą mogli wykonać niżej wskazane nieodpłatne badania:

  • EKG serca,
  • pomiar ciśnienia krwi,
  • pomiar saturacji krwi,
  • analizę składu ciała.

 

Ponadto w mobilnym punkcie diagnotycznym (autokarze) będzie również możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji diagnostycznych pod kątem choroby Alzheimera, które udzielał będzie lekarz neurolog.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych!

 

Na zdjęciu profil twarzy w kolorze czarnym z kolorowymi trybami w głowie
Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"

Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"

Nie bójmy się reagować! Nasza pomoc może ochronić zdrowie, a nawet życie chorego!

Padaczka, epilepsja lub "choroba św. Walentego"
Plakat z dmuchańcami, zawodnikami i informacjami o zawodach.
Siła dla Chmiela 2026!

Siła dla Chmiela 2026!

Dzień Sportu w Hali Gryfia już 14 lutego!

Siła dla Chmiela 2026!

Kalendarz wydarzeń

Symbol uwagi Alert!
Jak założyć skrzynkę do e-Doręczeń? Wystarczy kilka prostych kroków!
Luty w mieście! Zaplanuj miesiąc pełen kulturalnych atrakcji!
Słupsk łączy! Informator dla nowych mieszkańców dostępny TUTAJ
Bilet w kilka sekund? Z Systemem FALA to możliwe! Więcej informacji na stronie https://systemfala.pl/