Aktualności

15. edycja Miejsca Kobiet

baner festiwalu, napis "Miejsce kobiet Słupsk 2020, 20-29 listopada. Otwarta impreza organizowana przez kobiety o kobietach, nie tylko dla kobiet"

Kino REJS Słupskiego Ośrodka Kultury wraz ze Stowarzyszeniem Triny Papisten zaprasza na 15. edycję MIEJSCA KOBIET. Tegoroczny festiwal odbywa się w dniach 20 - 29 listopada. Data ta nieprzypadkowo pokrywa się z terminem międzynarodowej kampanii „16 dni przeciwko przemocy wobec kobiet”.

Celem festiwalu jest zwiększanie świadomości i wrażliwości na wciąż aktualny problem nierówności społecznej, a także wymiana doświadczeń i prezentacja dorobku artystycznego kobiet, nie tylko z naszego regionu. Ze względu na pandemiczne obostrzenia i zamknięcie instytucji kultury w tym roku cały festiwal MIEJSCE KOBIET obędzie się w przestrzeni wirtualnej. 

"plakat wydarzenia Miejsce Kobiet - opis wszystkich wydarzeń towarzyszących oraz myśli przewodniej w festiwalu - ten sam opis, który dostępny w treści i wydarzeniu, na dole loga patronów i organizatorów wydarzenia, na górze logo festiwalu i napis "Miejsce Kobiet Słupsk 20-29 listopada 2020. Otwarta impreza organizowana przez kobiety, o kobietach i dla kobiet".

Dzięki stronie mojeekino.pl po raz pierwszy filmowa część MIEJSCA KOBIET będzie dostępna dla widzów z całej Polski. Oferta na platformie dodatkowo wzbogacona będzie o tytuły, które gościły na festiwalu w latach ubiegłych. Partnerem MIEJSCA KOBIET online jest Stowarzyszenie Kin Studyjnych.

Pozostałe wydarzenia: debata PO FILMIE, rozmowa z pisarką Anną Sulińską, koncert Anny Chodyny, spotkanie z reżyserką Darią Woszek i aktorką Heleną Sujecką będą transmitowane jako wydarzenia na Facebooku. On-line odbędą się również warsztaty koralikowe „Biały naszyjnik”.

baner SBo 2021 - trzy kolorowe prostokąty, logo słupska, grafiki i napisy "zgłaszaj! wybieraj! korzysta!" oraz "słupski budżet obywatelski 2021"

Głosowanie - SBO 2021

W tym roku jedynie elektroniczne!

Głosowanie - SBO 2021
siłownia, przyrządy do ćwiczeń, hantle

SOSiR zaprasza!

Siłownie Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji są otwarte dla klubów i stowarzyszeń sportowych oraz dla grup sportowych, które prowadzą zajęcia zorganizowane.

SOSiR zaprasza!

Kalendarz wydarzeń

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Akceptuję Informacje
Alert!

Koronawirus - najważniejsze informacje znajdziesz TUTAJ