Bądź BLISKO

Zachęcamy do pobierania aplikacji BLISKO, dzięki której będziesz na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami w mieście! Dołączono do niej ostatnio dwa, bezpłatne serwisy związane z sytuacją epidemiologiczną w kraju: Koronawirus – serwis informacyjny oraz statystyki.

System jest bezpłatny dla mieszkańca, nie wymaga podawania żadnych danych osobowych, nie zawiera reklam oraz komunikatów o charakterze komercyjnym. Użytkownik nie musi nieustannie sprawdzać czy są nowe komunikaty, aplikacja BLISKO na bieżąco informuje o otrzymaniu wiadomości (podobnie jak SMS). Dodatkowo każda wiadomość może być rozbudowana o załącznik w postaci grafiki, pliku pdf czy oznaczenia miejsca zdarzenia na mapie. Zapraszamy do rejestracji !

 

 

 

 

baner SBo 2021 - trzy kolorowe prostokąty, logo słupska, grafiki i napisy "zgłaszaj! wybieraj! korzysta!" oraz "słupski budżet obywatelski 2021"

Głosowanie - SBO 2021

W tym roku jedynie elektroniczne!

Głosowanie - SBO 2021
siłownia, przyrządy do ćwiczeń, hantle

SOSiR zaprasza!

Siłownie Słupskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji są otwarte dla klubów i stowarzyszeń sportowych oraz dla grup sportowych, które prowadzą zajęcia zorganizowane.

SOSiR zaprasza!

Kalendarz wydarzeń

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z cookie. Akceptuję Informacje
Alert!

Koronawirus - najważniejsze informacje znajdziesz TUTAJ