Omiń menu i przejdź do treści strony

Turysta

Informator Turystyczny

Słupsk to miasto niezwykle żywe, stale zmieniające się, często zaskakujące i czarujące. Tak było dawniej, tak jest i teraz. Na szczególny charakter naszego miasta wpływają wspaniali mieszkańcy i interesująca oferta kulturalno-rozrywkowa przyciągająca turystów, którzy wracają do nas wielokrotnie szukając zarówno wypoczynku jak i ciekawej rozrywki.
Nasze miasto ma wszystko, co najcenniejsze – bliskość morza, rozbudowaną bazę sportową i rekreacyjną oraz bogatą ofertę kulturalną.
Słupsk to miasto zielone, zachwycające różnorodną roślinnością, paletą barw i intensywnością nasadzeń, wspaniałymi Bulwarami Rzeki Słupi i klimatycznymi kawiarenkami i restauracjami. Światowej sławy kolekcja dzieł Witkacego, malowniczy ratusz i zabytki przeplatające się ze szklakiem niedźwiadków i murali, to znak typowy dla nowoczesnego, kompaktowego miasta, które nie zapomina o swojej historii i tradycji, ale też śmiało i odważnie patrzy w przyszłość.

Informator Turystyczny na okres wakacyjny - Lato 2023 :


Krystyna Danilecka-Wojewódzka
Prezydentka Miasta Słupska

Mezo i Kubańczyk w Słupsku! Energetyczny koncert 23 lutego w hali Gryfia

Mezo i Kubańczyk w Słupsku! Energetyczny koncert 23 lutego w hali Gryfia

Końcówka lutego w Słupsku będzie bardzo muzyczna i energetyczna, a to za sprawą koncertu Młodzieżowej Rady Miasta, na którym wystąpią gwiazdy, które od lat królują na listach przebojów. Kubańczyk, Mezo i Sqare - to oni rozgrzeją halę Gryfia i z pewnością przekażą publiczności olbrzymią dawkę pozytywnych emocji. Na koncert 23 lutego zapraszają: Prezydentka Miasta Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka, Młodzieżowa Rada Słupska i Miasto Słupsk. Otwarcie bramek o godz. 19:30.

Mezo i Kubańczyk w Słupsku! Energetyczny koncert 23 lutego w hali Gryfia
Zdjęcie przedstawia puszki do zbierania zużytych baterii.
Zapuszkuj baterie!

Zapuszkuj baterie!

Przyjdź 19 lutego do ratusza i wymień zużyte baterie na puszkę do ich zbierania.

Zapuszkuj baterie!

Kalendarz wydarzeń

Alert!
Słupska Karta Mieszkańca- www.slupskakarta.pl - zyskaj rabaty i preferencje
Informacje nt. nieodpłatnej pomocy prawnej i bezpłatnych porad obywatelskich znajdziesz TUTAJ.
Najnowsze informacje dot. szczepień przeciwko COVID-19 dostępne są TUTAJ.