ulotka
ulotka

W dniach 30/09-02/10/2016r. w Słupsku odbędzie się „ Festiwal Smaku i Rękodzieła – Zielone Jarmarki”. Impreza organizowana jest na dużej, otwartej przestrzeni w Parku Kultury i Wypoczynku. Podczas trzech dni trwania festiwalu swoje produkty zaprezentuje kilkudziesięciu wystawców z całego świata.

Nieruchomości

Prezentacji wystawców towarzyszyć będzie moc atrakcji, przejażdżki konne, spotkania ze stylistami, fryzjerami i wizażystami, pokaz psów i kotów a także pokazy tańca i spotkania z podróżnikami.

W niedzielę ze swoim Kulinarnym Show wystąpi Amin Fakhari. Gotowanie na żywo będzie również okazją do degustacji przygotowanych smakołyków oraz sprawdzenia jak smakuje Fejioada, czym urzeka Farona, a także jak przyrządzić Cosetelinha. Dzieci będą mogły oddać się zabawie w specjalnej strefie, a wśród wielu codziennych atrakcji znajdą się dmuchańce, malowanie buziek, skręcanie balonów, zabawy z mimem i wiele więcej

Każdego dnia na scenie głównej festiwalu odbywać się będą koncerty znanych gwiazd sceny muzycznej. Nie zabraknie rytmów polskich, włoskich czy też hiszpańskich. A całość zakończy zabawa z Dj Embi.

Festiwal Smaku i Rękodzieła składa się nie tylko z targów dobrego jedzenia i rękodzieła, na które zjedzie się kilkudziesięciu nietuzinkowych wystawców. Festiwal to również możliwość dobrej zabawy i ciekawego spędzania czasu dla całej rodziny. Mnóstwo atrakcji, pokazów, warsztatów, koncertów i konkursów, w których można brać aktywny udział.

Nikt nie wyjdzie również z festiwalu z pustym żołądkiem. Suto zastawione stoły, pokazy kulinarne i regionalne przysmaki, zaspokoją nawet najbardziej wymagający żołądek i najbardziej wybredne gardło. O to ostatnie zadbają barmani i sommelierzy, którzy będą przygotowywać różnorodne drinki i orzeźwiające napitki.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do udziału w tym wydarzeniu !

festiwal
festiwal
PODZIEL SIĘ
SOSIR
Słupski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Słupsku