Zdrowomocni - rozdanie dyplomów

27 czerwca odbyło się kolejne spotkanie Klubu Zdrowomocni. Tym razem nie w przychodni, a w jednej ze słupskich kawiarni, gdzie uczestnikom zostały wręczone dyplomy podsumowujące kilkumiesięczną pracę nad zmianą swoich codziennych nawyków żywieniowych. Największą nagrodą dla osób uczestniczących w klubowych spotkaniach są zgubione kilogramy oraz lepsze samopoczucie. Zmiany, których dokonali Klubowicze wymagały od nich ogromnego wysiłku i wytrwałości. Pod opieką specjalistów: dietetyka Magdaleny Tańskiej oraz doradcy żywieniowego Sylwii Laskowskiej, waga Zdrowomocnych od pierwszego ważenia w lutym br. zmalała w sumie o 105 kg! Kolejny nabór do Klubu Zdrowomocni już we wrześniu.

Nieruchomości

Spotkania Klubu kierowane są do osób, które chcą w zdrowy sposób uzyskać prawidłową masę ciała, a którym brakuje motywacji do działania, a także czują się osamotnione ze swoim problemem. Kogo można spotkać w Klubie „Zdrowomocni”? Przede wszystkim wyjątkowych ludzi – zarówno specjalistów z Poradni Promocji Zdrowia, jak i osoby, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Spotkania z osobami, które już znacznie zredukowały swoją masę ciała dodatkowo zmotywują do zmiany swoich codziennych nawyków żywieniowych.

Spotkania w ramach Klubu są bezpłatne i odbywają się w sali Szkoły Rodzenia – na III piętrze Przychodni Rejonowej przy ulicy Westerplatte 1 w Słupsku. Więcej informacji na temat spotkań można uzyskać w Poradni Promocji Zdrowia pod nr telefonu 59 844 76 16.

Link do profilu Poradni Promocji Zdrowia

Poradnia Promocji Zdrowia jest częścią projektu „Zdrowie Mama i Ja” finansowanego przez Miasto Słupsk. Projekt realizowany jest przez Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku.

PODZIEL SIĘ