Fot. Pixabay

Kilka słów od organizatorów zawodów szybowcowych na celność lądowania 2018.

Nieruchomości

Zgodnie z wyznaczonym terminem w Aeroklubie Słupskim przeprowadziliśmy zawody na celność lądowania.
Pogoda zazwyczaj kapryśna tym razem okazała się łaskawa, trafiliśmy w piękne pogodowe okienko… może poza zmienną siłą wiatru, która porządnie namieszała większości zawodnikom w osiągnięciu przewidywalnych wyników. Bawiliśmy się wyśmienicie, pełni emocji, ale i w zgodzie z zasadami fair play. W zawodach wzięło udział piętnastu szybowników, byli wśród nas i starzy rutyniarze i adepci, każdy wykonał po dwa loty, a wyniki świadczą o tym, że w naszym sporcie lepiej nie stawiać na pewniaków, „młodzi” też potrafią pokazać pazurki.
Oto wyniki: pierwsze miejsce wywalczył Tomek K., drugie miejsce zdobył Tomek P. (ach Ci Tomasze, trzeba było nie dopuszczać ich w tym dniu do lotów). Na trzecim miejscu uplasował się Kuba K. i wreszcie czwarte najmniej lubiane miejsce wycyrklował Grzesiu K.

GRATULUJEMY!

Pozostałym zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach i życzymy więcej szczęścia w kolejnych. Zawody na celność lądowania Krępa 2018 rozstrzygnięte, puchar przekazany, nagrody rozdane.
W tym miejscu chcielibyśmy gorąco podziękować sponsorom nagród tegorocznych zawodów: Restauracji „Syrenka Ustecka”, Spółce Promenada Ustka, Lokalnej Organizacji Turystycznej Ustka i Ziemia Słupska, Hurtowni Materiałów Budowlanych Tech Bud, firmie FISKARS.

Dziękujemy wszystkim i zapraszamy na przyszłoroczne zawody.

ORGANIZATORZY

PODZIEL SIĘ