Zdjęcie przedstawia wiatraczek z kolorowymi ramionami z papieru, na tle nieba.
Fot. Pixabay

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Wiatraczek” serdecznie zaprasza rodziców, opiekunki i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami na spotkanie grupy wsparcia, które odbędzie się 5 grudnia 2017 roku (wtorek) o 16.00.

Nieruchomości

Tradycyjnie spotkanie odbędzie się w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej w Słupsku przy ulicy Niedziałkowskiego 6, I piętro (w budynku jest winda).

Podczas najbliższego spotkania tworzone będą stroiki świąteczne na kiermasz organizowany przez Stowarzyszenie, będzie też czas na integrację. Dochód z kiermaszu świątecznego przeznaczony będzie na działania statutowe Stowarzyszenia.

Jeżeli znasz rodziców lub opiekunki i opiekunów dzieci z niepełnosprawnościami, przekaż im wiadomość o grupie wsparcia! Spotkania grupy wsparcia odbywają się w każdy pierwszy wtorek miesiąca – ich głównym celem jest wymiana informacji i doświadczeń rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. Grupa ma charakter otwarty, w każdym momencie można do niej dołączyć. Udział jest bezpłatny, a organizatorki czekają na wszystkie chętne osoby!

Zachęcamy też do odwiedzenia strony Stowarzyszenia „Wiatraczek” na Facebooku (link).

PODZIEL SIĘ