XXV Jubileuszowa Pomorska Wiosna Literacka

  237
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  21/05/2018 - 25/05/2018
  00:00

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  PBW

  Kategorie


  Pomorska Wiosna Literacka jest cyklem spotkań autorskich, kierowanych do dzieci, młodzieży, nauczycieli, bibliotekarzy i wychowawców Słupska i regionu. Od ponad dwudziestu lat wpisana do kanonu imprez kulturalnych odbywających się w naszym regionie, aktywnie promuje czytelnictwo i piękną, wartościową literaturę.
  W tym roku, w dniach 21 – 25 maja 2018 r. po raz dwudziesty piąty organizowane są spotkania autorskie ze znanymi literatami z kraju i regionu.
  Zaproszeni zostali:
  Paweł Beręsewicz
  Barbara Ciwoniuk
  Ewa Chotomska
  Barbara Gawryluk
  Barbara Kosmowska
  Grzegorza Leszczyńskiego
  Agata Marzec
  Jolanta Nitkowska-Węglarz
  Daniel Odija
  Michał Ogórek
  Marcin Pałasz
  Wioletta Piasecka
  Zapraszamy do udziału w uroczystej Inauguracji Jubileuszowej XXV Pomorskiej Wiosny Literackiej, która odbędzie się 22 maja 2018 r. (wtorek) o godz. 13.00 w Sali Teatru Rondo – Słupskiego Ośrodka Kultury (ul. Niedziałkowskiego 5 a). Podczas inauguracji będzie możliwość spotkania Autorów zaproszonych na tegoroczną Pomorską Wiosnę Literacką.

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041