Trolle i muzyczne zgadywanki

  185
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  19/02/2017
  12:00 - 14:00

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Filharmonia Sinfonia Baltica

  Kategorie


  „Trolle” to animowany film przygodowy twórców „Shreka”. Tytułowe Trolle to wesołe, rozśpiewane i bajecznie kolorowe stworki, które żyją w kolorowym lesie, niewiele wiedzą o otaczającym ich świecie i cieszą się każdą chwilą. Szczególnym entuzjazmem wyróżnia się Poppy, której beztroska i radość udziela się wszystkim dookoła. Wyjątkiem jest Mruk, odludek, który uważa, że wszystkim Trollom grozi wielkie niebezpieczeństwo. Jego przepowiednie sprawdzają się, gdy drogę do wioski odnajdują Bergeni, odwieczni wrogowie Trolli, którzy porywają najlepszych przyjaciół Poppy, a ta, razem z Mrukiem, postanawia ich ratować.

  Tak w skrócie przedstawia się fabuła przebojowego, animowanego filmu „Trolle”, który stał się pretekstem do opracowania nowego programu z udziałem orkiestry. Koncert poświęcony będzie muzyce ilustracyjnej, a więc takiej, która naśladuje dźwięki otaczającego świata, korzystając z odpowiednio dobranych instrumentów, rytmów i melodii. Poza utworami z „Trolli”, usłyszymy również piosenki z filmu „Kraina lodu”  oraz kompozycje powstałe przed laty  odpowiadające tematyce koncertu.

  Poza orkiestrą naszej Filharmonii pod batutą Bohdana Jarmołowicza wystąpi Ola Cybula w roli wokalistki.

  Ola Cybula

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041