Repetytoria dla uczniów szkół średnich – Sztuka starożytnego Egiptu

  37
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  16/10/2018
  16:00 - 18:00

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Muzeum Pomorza Środkowego

  Kategorie


  Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku zaprasza na repetytoria dla uczniów szkół średnich – spotkanie 1 – Sztuka starożytnego Egiptu i Mezopotamii

  W roku szkolnym 2018/19 wszyscy uczniowie szkół średnich planujący przystąpić do egzaminu maturalnego z historii sztuki oraz uczniowie liceów plastycznych przygotowujący się do części teoretycznej egzaminu dyplomowego zaproszeni są do uczestnictwa w cyklicznych repetytoriach.

  Zajęcia (w formie wykładu i dyskusji) odbywać się będą średnio dwa razy w miesiącu (we wtorki w godzinach popołudniowych) w siedzibie słupskiego Zamku Książąt Pomorskich. Podczas zajęć omawiane będą podstawowe zagadnienia z historii sztuki od czasów starożytności po lata 70. XX wieku. Każde ze spotkań będzie opatrzone bogatym materiałem ilustracyjnym.

  Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek, 16 października, o godz. 16.00. Jego tematem będzie sztuka starożytnego Egiptu i Mezopotamii.

  Spotkania prowadzi Anna Sujecka, historyk sztuki.

  Wstęp wolny.

   

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041