Nowy termin ! Marcin Spenner „Na Czas” -koncert w Słupsku

  56
  Wczytuję mapę...

  Data/Czas
  03/03/2019
  19:00 - 21:00

  Nieruchomości

  Lokalizacja
  Słupski Ośrodek Kultury

  Kategorie


  Kiedy: 03.03.2019, godz. 19:00
  Gdzie: Słupsk, Słupski Ośrodek Kultury
  Bilety: 25 zł dostępne w kasie przy ul. Braci Gierymskich 1

  Zakupione bilety zachowują ważność

  Timetable:
  18:00 – otwarcie bram
  19:00 – koncert

  1 lutego 2019 ukaże się długo oczekiwany, debiutancki album Marcina Spennera. Marcin Spenner, jeden z najciekawszych męskich głosów młodego pokolenia, który często określany mianem niepoprawnego romantyka i specjalisty od nastrojowych ballad, jednak to nie wszystkie odsłony jego muzycznego DNA.

  W piątkowy wieczór zaprezentuje Państwu swój najnowszy materiał z debiutanckiej płyty oraz kilka muzycznych niespodzianek, przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

  Marcin Spenner tak mówi o płycie: „NA CZAS” – to przewrotny tytuł mojej autorskiej płyty. Czas może być naszym wrogiem, albo sprzymierzeńcem… Trochę mi zajęło, aby przestać się z nim ścigać i wybrać jednak tę drugą opcję. Oddaję Wam 12 piosenek z niebanalnymi tekstami, których autorką w większości jest niezastąpiona Karolina Kozak. Każda z tych kompozycji to oddzielna historia, która naprawdę się wydarzyła lub mogłaby się wydarzyć.”

  Pochodzącemu z Gdyni artyście prawdziwą popularność przyniósł udział w „X – Factorze”. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Po programie, blisko współpracował z gdańskim Custom34 Studio, gdzie nagrał swój pierwszy singiel oraz kilka utworów z innymi artystami, a następnie… „zniknął”. Nie porzucił jednak muzyki. Przez ostatnie kilka lat cierpliwie szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia, rozwijał się jako wokalista i poszukiwał swojej muzycznej drogi.

  Przełomem w karierze okazało się spotkanie z Bogdanem Kondrackim – producentem płyt czołowych polskich artystów (m.in. wspomnianego Dawida Podsiadło, czy też Brodki, Ani Dąbrowskiej i wielu innych artystów), który został producentem debiutanckiej płyty Marcina Spennera. Bogdan Kondracki o Marcinie: „Jest nie tylko niezwykle zdolnym wokalistą, jest też współkompozytorem wszystkich utworów, które znajdą się na albumie. Prawie wszystkie linie melodyczne są jego autorstwa. Doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, co nie jest takie częste w polskim show biznesie, że nawet największy talent musi być poparty ciężką pracą. Zanim rozpoczęliśmy współpracę, dużo rozmawialiśmy o kierunku muzycznym albumu, postanowiliśmy odciąć się od dotychczasowych piosenek Marcina i rozpocząć wszystko od początku. Postanowiliśmy, że chcemy nagrać szlachetną, po prostu dobrą płytę, bez oglądania się na stacje radiowe i obecnie panujące trendy.”

  Marcinowi Spennerowi na scenie będzie towarzyszył zespół w składzie:
  Piotr Łukaszewski – gitary,
  Sławomir Mroczek – gitary,
  Daniel Werner – perkusja,
  Marcin Kłosowski – bass/moog
  Krzysztof Dziemidzik – instrumenty klawiszowe

  Organizator: Słupski Ośrodek Kultury
  Produkcja koncertu: Agencja IMAGE TEAM
  Partnerzy koncertu: 2trackrecords, Custom34 Studio, Legalna Kultura, Miasto Słupsk
  Patroni medialni: Radio Gdańsk S.A., Obserwator Słupsk, Polska Płyta / Polska Muzyka

  PODZIEL SIĘ
  CIT Słupsk
  Informacja przygotowana przez Centrum Informacji Turystycznej w Słupsku prowadzoną przez lokalną organizację pozarządową Fundację Partnerstwo Dorzecze Słupi - Kontakt: CIT Słupsk / ul. Starzyńskiego 8 / cit@pds.org.pl / tel. 59 7285041